Connect with us

technologia

Producent drogiego japońskiego tostera wkracza na rynek smartfonów

Published

on

Balmuda, japońska firma projektowa znana ze swoich stylowych urządzeń, ma ogłosił planuje zrobić smartfona. Nie ma jeszcze wielu szczegółów na temat samego urządzenia, ale będzie to telefon 5G, który ma zostać wydany w listopadzie. SoftBank będzie sprzedawał go jako model przewoźnika, a Balmuda zaoferuje również wersję odblokowaną.

W swoim oświadczeniu Balmuda stwierdza, że ​​gdy biznes smartfonów staje się bardziej towarem, firma chce zapewnić doświadczenie, które tylko ona może. Jednak faktyczna produkcja odbywa się poza sterówką Balmuda, więc firma Kyocera współpracuje telefonicznie.

Balmuda ma dość ograniczoną linię produktów gospodarstwa domowego, w tym oczyszczacze powietrza, nawilżacze, światła, głośniki, urządzenia do gotowania ryżu i tak dalej. Najbardziej znanym produktem jest toster o nazwie „Balmuda The Toaster”, który kosztuje 25 850 jenów (około 235 USD) Dostępne w USA za 329 USD w MoMa Design Store) i używa pary do tworzenia plików Shokupanjest idealnie chrupiąca na zewnątrz i puszysta w środku. Bloomberg zgłosił pięć lat temu że stał się kultowym hitem w Japonii, z trzymiesięcznym oczekiwaniem na zakup.

Mam toster i chociaż nie jestem pewien, czy poleciłbym komukolwiek wydanie 235 lub 329 dolarów na toster, to całkiem niezły toster. Zgrabny projekt dotyka wszędzie, od małego kubka, którego używasz do nalewania wody w celu uzyskania pary, po słodkie odgłosy, które wydają się, gdy obracasz pokrętło timera. Zaciekawiło mnie, co Balmuda może wnieść do telefonu. Damy Ci znać, kiedy się dowiemy.

READ  Intel ogłasza pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzących procesorów graficznych Arc do komputerów stacjonarnych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.