Connect with us

technologia

Primaaprilisowy żart: lakier do paznokci VW, błoto Jeepa i technologia HUSH Hondy

Published

on

W motoryzacyjnym świecie pełnym niedoborów mikroczipów, niskiej podaży, niestabilnych cen i upadku niektórych z naszych ulubionych pojazdów, miło jest widzieć, że niektóre marki wciąż potrafią zachować beztroskę i angażować się w niektóre świąteczne figle. Zdecydowanie najgorszym żartem – który najwyraźniej obrócił się przeciwko firmie – musiał być dowcip Volkswagena 2021, w którym firma prawie uwierzyła, że ​​zmieniła nazwę na Voltswagen, grając o jej elektryczną przyszłość.

Ta reklama nie została jeszcze załadowana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Chociaż jestem pewien, że VW wyciągnął lekcję, nie powstrzymało to firmy przed zrobieniem kolejnego żartu na prima aprilis, chociaż tym razem z pewnością upuści kilka pisanek na temat oczywistego żartu, najpierw opublikowano komunikat prasowy w faktyczny Prima Aprilis, a nie w dniach poprzedzających. Sprawdź żart VW i kilka innych poniżej.

Kolekcja lakierów do paznokci marki Volkswagen

Volkswagen wprowadza kolekcję lakierów Zdjęcie autorstwa Volkswagena z Wielkiej Brytanii

Volkswagen UK ogłosił swoje pojawienie się w świecie mody nową gamą lakierów do paznokci o nazwie The Volkswagen Collection. Właściciele VW mogą dopasować swoje pojazdy do odcieni inspirowanych ich pojazdami VW, w tym Kings Red, Lapiz Blue lub Oryx White. Ale poczekaj, jest więcej! Specjalnie opracowany środek polerski służy również jako lakier dotykowy do Twojego pojazdu. Dzięki modnemu olejnemu lakierowi renowacyjnemu (OSZUKAĆ), lakier do paznokci może tymczasowo naprawić rysy na samochodzie. Kolekcja Volkswagena trafi do sprzedaży 1 kwietnia.

Ta reklama nie została jeszcze załadowana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Polecany przez redakcję

Technologia HUSH Hondy

Zmęczeni całą technologią, kierowcami tylnych siedzeń i dziećmi krzyczącymi „Czy jeszcze tam jesteśmy?” Cóż, Honda UK ma dla Ciebie odpowiedź. Firma wprowadziła na rynek unikalny system, który może blokować wszystkie czynniki rozpraszające uwagę w samochodzie, dając kierowcy zamilkł i niezakłócone wrażenia z jazdy. Może to brzmieć zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale jednym kliknięciem przycisku HUSH na konsoli środkowej kierowca kontroluje wszystkie dźwięki dochodzące z wnętrza pojazdu. Nazywany w skrócie HUSH, Honda Ultra Quiet Sonic Hub ma wiele opcji dostosowywania, w tym opcję blokowania hałasu z przedniego siedzenia pasażera, tylnego siedzenia lub obu. HUSH będzie dostępny we wszystkich nowych modelach Hondy od 1 kwietnia.

Ta reklama nie została jeszcze załadowana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Honda planuje rozszerzyć tę technologię w 2024 roku, dodając opcję, dzięki której pasażerowie będą brzmieć jak Twoja ulubiona celebryta.

Nowa błotna owiewka Jeepa

Błotniki do Jeepa Compassa Zdjęcie wykonane przez Stellantis UK

Dla tych, którzy chcą uzyskać wygląd terenowy bez konieczności poruszania się po bezdrożach, Jeep oferuje teraz trzy nowe wykończenia, aby uzyskać dokładnie taki wygląd bez dodatkowych kosztów – możesz wyjść z salonu z zabłoconym Jeepem Compassem. Opcje obejmują glinę, glebę i muł, które mogą być spryskiwane przez specjalnie zbudowane roboty do rozpylania błota, zaprojektowane przez dr. Terry Firma, dyrektor ds. błota Jeepa. Cały proces nazywa się „mudyfikacja”, co zapewnia równomierne rozprowadzenie błota. Chociaż jest to stały dodatek, można go usunąć u dealerów Jeepa za pomocą procesu „odmulania”.

Jeep mówi: „Gliniane wykończenie odtwarza lepki, gładki, gęsty wygląd Jeepa, który właśnie bez wysiłku przejechał przez koryto rzeki. Wykończenie Soil Mud przypomina głęboki las, bogaty w kolor i wilgoć. Na koniec muł jest posypany ziarnistą skałą, tworząc wygląd pustynnego podjazdu Moabu”.

Oczywiście Jeep jest znany ze swoich pakietów na rynku wtórnym i nie zapomniał o swoich obecnych właścicielach Jeepa. Podczas gdy obecni właściciele nie mogą skorzystać z bezpłatnej opcji, dostępny jest pakiet Mud-On, który obejmuje 15-litrowy pojemnik z gliną, ziemią i mułem, aby zastosować wygląd terenowy w domu.

Buty Suba Subaru

Buty trekkingowe Subaru, Suba-Shoes Zdjęcie wykonane przez Subaru w Wielkiej Brytanii

Subaru UK wprowadziło limitowaną edycję Suba-Shoes, butów turystycznych zaprojektowanych z wykorzystaniem najnowszej technologii napędu na całej pięcie. Buty na każdą pogodę są przeznaczone na wszystkie nawierzchnie, a Subaru twierdzi, że z pewnością będzie hitem wśród entuzjastów outdooru szukających dodatkowej przyczepności w błotnistym terenie, głównie dzięki gumowej podeszwie zewnętrznej. Jeśli zależy Ci na komforcie, Subaru zapewnia najwyższy komfort dzięki skórzanym przeszyciom siedziska i amortyzującej podeszwie zewnętrznej. Dla tych, którzy chcą otrzymać limitowaną edycję butów Suba, odwiedź witrynę Subaru UK i wprowadź kod promocyjny AF2300LS.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *