Connect with us

Gospodarka

Prawnik Reid Polska zapowiada kampanię na sędziego Zgromadzenia Ogólnego

Published

on

z 13 września 2021 16:12

CLARKSVILLE, TN – Prokurator okręgowy Reid Poland ogłosił swoją kampanię na sędziego sesji generalnych w prawyborach republikańskich spodziewanych w maju 2022 roku.

Wywodząca się z Clarksville, polska kancelaria prawnicza reprezentuje klientów w sprawach karnych, a także w sprawach karnych, w sprawach dotyczących emerytury wojskowej oraz pełni funkcję opiekuna dzieci w krajowych postępowaniach sądowych. Polska uważa, że ​​jego doświadczenie jako adwokata procesowego w sprawach karnych oraz szerokie doświadczenie w sprawach prawnych stanowią podstawę jego pracy jako sędziego.

„W nadchodzących dniach stoimy przed wieloma wyzwaniami i uważam, że hrabstwo Montgomery potrzebuje zaufanej osoby do reprezentowania ich na sali sądowej, która będzie chronić prawo, naszą konstytucję i naszą społeczność” – powiedział Polska. „Nigdy nie próbowałbym wyprowadzać prawa z banku i byłbym zaszczycony, mogąc odegrać tę rolę”.

Polska jest absolwentem Western Kentucky University w Bowling Green w 1985 roku z podwójnym dyplomem z historii i komunikacji. Doktorat z prawa uzyskał w Nashville School of Law w 1997 roku, pełniąc funkcję pełnoetatowego kierownika projektu w firmie Nortel Networks. Reid został przyjęty do palestry przez Sąd Najwyższy Tennessee w 1998 roku. Polska jest członkiem i byłym prezesem Izby Adwokackiej Okręgu Montgomery i pełniła funkcję asesora sędziego w Pegram w stanie Tennessee. Polska jest również członkiem Tennessee Association of Criminal Defense Lawyers i zgłosiła się na ochotnika do Austin Peay State University.

Polska była zaangażowana w liczne organizacje dobroczynne i społeczne, w tym Board of Zoning Appeals dla miasta Clarksville, członek zarządu Roxy Regional Theatre, Montgomery County Teen Court Volunteer, prezes Rossview Hawks Football Booster Club oraz członek zarządu Związek Piłki Nożnej Hrabstwa Montgomery. Polska zasiadała w zarządzie Międzynarodowego Festiwalu Kościoła Katolickiego Niepokalanego Poczęcia oraz radzie okręgowej Kościoła Katolickiego pw. św. Marii i Jakuba w Guthrie, Kentucky.

READ  Estonia i Gruzja to nadal najbardziej wolne gospodarki w Europie Środkowo-Wschodniej i Azji Środkowej

Reid i jego żona McClure są małżeństwem od 27 lat i mają trzech dorosłych synów, Hugh, Johna i Liama.

Informacja o kampanii Reid Polska

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *