Connect with us

Nauka

Prawdziwy powód, dla którego ukraińskim gospodarstwom brakuje miejsca na przechowywanie upraw

Published

on

Jeśli negocjacje Turcji w sprawie otwarcia Morza Czarnego zakończą się sukcesem, warunek, że ONZ i rolnicy są nieugięci, jest niezbędny, aby skutecznie sprowadzać zboże do świata, w którym panuje rosnąca niepewność żywnościowa i gwałtownie rosnące ceny, członek NATO ostrzegł, że zdobycie szlaków handlowych może zająć miesiące operacyjne ze względu na obecność min morskich. Według VoxUkraina podłożyła miny wzdłuż swojego wybrzeża, aby zapobiec atakowi desantu na Odessę, ale wielu zostało uwolnionych – lub zostało uwolnionych.

Aby złagodzić sytuację, USA, Wielka Brytania, Kanada i UE pracują nad planami zapewnienia ukraińskim rolnikom tymczasowych magazynów plonów, ale prawdopodobnie nie wystarczy to, aby nadrobić to, co zostało utracone przez rosyjską okupację. stare magazyny plonów. Reuters poinformował, że pierwsza partia tymczasowego składowania jest już w drodze na Ukrainę, chociaż nie jest jasne, czy pomoc ma formę tymczasowych silosów, czy dużych specjalistycznych worków foliowych, które Bloomberg same nuty zajmują znaczną przestrzeń.

Polityczny poinformował, że prezydent USA Joe Biden ogłosił również plany budowy przez USA i Polskę tymczasowych silosów na granicy z Ukrainą do przechowywania zboża oczekującego na wysyłkę. Jednak polski rząd szybko zwrócił uwagę, że wdrożenie takiego planu może zająć miesiące.

READ  DVIDS - Aktualności - Project Arcwater: Utrzymanie czegoś więcej niż tylko wojownika
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.