Connect with us

technologia

Szara mieszanka do ciemnych włosów

Published

on

Dzięki uprzejmości sprzedawcy

Stawanie się szarym to podróż. Niezależnie od tego, czy zaczniesz widzieć srebrne plamki w wieku 20, czy 40 lat, często jest to powolne przejście od naturalnego koloru włosów do pełnego srebrnego lisa. Choć kojarzy się ze starzeniem się, wygląd włosów w kolorze soli i pieprzu jest zawsze modny. Niektóre z największych gwiazd Hollywood (szczególnie wielki George Clooney) sprawiły, że proces siwienia stał się czymś, na co wielu mężczyzn czeka. Mam na myśli, kto nie chce wyglądać jak George Clooney?

Mężczyźni, którzy obawiają się tego przejścia, mogą ulec pokusie farbowania włosów, aby zapobiec siwieniu. Ale farbowanie włosów co kilka tygodni tylko opóźnia nieuniknione, co kosztuje setki godzin w fotelu salonowym i tysiące dolarów rocznie. Prędzej czy później wszyscy siwieją.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby pożegnać się ze swoim naturalnym kolorem włosów, mieszanie siwizny dla ciemnych włosów to świetny sposób na zakrycie srebra i utrzymanie pożądanego wyglądu soli i pieprzu tak długo, jak pozwala na to natura. Mieszanie szarości wymaga mniej zabiegów konserwacyjnych niż tradycyjne pokrycie siwych włosów, w którym farbujesz całą głowę i usuwasz siwe włosy o ciemniejszym kolorze. Mieszanie szarości pomaga mężczyznom przyjąć szarość i wykorzystać ją na swoją korzyść.

Szukasz najlepszych produktów, które bezproblemowo połączą te nowe pasma srebra z Twoim obecnym kolorem? Jesteśmy tu dla Ciebie. Sprawdź poniżej najlepsze szare mieszanki dla produktów do ciemnych włosów, które pomogą Ci z wdziękiem siwieć.

Reklama – Czytaj dalej poniżej

 • Chroni włosy przed przyszłą depigmentacją
 • Przywraca kolor włosom bez użycia kolorowych pigmentów

 • Usuwa farbę bez mieszania, nadtlenku i amoniaku
 • Składniki nawilżające

Ten półtrwały kolor działa poprzez zabarwienie zewnętrznej części włosów pigmentem, wzmacniając pigment naturalnego koloru włosów i sprytnie kamuflując szare odcienie. Stopniowo zmywa się z czasem i jest dostępny w 11 uniwersalnych odcieniach, więc na pewno znajdziesz idealną kombinację.

Czytaj więcej: Najlepszy kolor włosów dla mężczyzn

Najlepsza pielęgnacja włosów

Brilliant Brunette Zabieg wyraźnie głębszy i pogłębiający kolor

 • Głębszy, ciemniejszy kolor już po jednej aplikacji
 • Zawiera olej z wiesiołka i kakao dla zdrowego blasku

Dzięki dzisiejszym produktom do koloryzacji w domu nie musisz iść do salonu, aby ukryć szarości. Ten wzmacniający kolor zabieg stopniowo i naturalnie nadaje brunetkom głębokie, bogate odcienie. Jeśli zauważysz, że Twoje srebrne pasma za bardzo odstają od Twoich upodobań, ta cotygodniowa kuracja może pomóc zmieszać je z resztą włosów, czyniąc je mniej zauważalnymi.

Najlepsze włókno zagęszczające włosy

Włókna do włosów przerzedzających się

 • Włókna bez grudek
 • Dyskretne i naturalne wykończenie

Większość mężczyzn traci objętość i grubość mniej więcej w tym samym czasie, gdy stają się szare, przez co przejście jest jeszcze trudniejsze. Produkt zawiera niezbrylające się włókna, które wypełniają łysiny, przerzedzenia oraz plamy na skroniach, koronie, koronie i bokach. Występuje w 14 różnych odcieniach, które zapewniają bezproblemowe mieszanie i niezawodne wykończenie ludzkich włosów.

Najlepsza odżywka do włosów

Odżywka Color Extend Greydiant do włosów siwych i srebrzystych

 • Tonuje siwe, srebrne i jasne blond włosy
 • Neutralizuje żółty kolor

To, że zdecydowałeś się przejść na szarość, nie oznacza, że ​​automatycznie staniesz się klonem Clooneya. Siwe włosy mogą mieć miedziane i żółto-pomarańczowe odcienie, które należy usunąć za pomocą systemu tonizującego. Linia Color Extend Greydiant firmy REDKEN redukuje mosiądz i rozjaśnia matowe kosmyki, zmieniając kolor włosów z brudnej szarości zmywarki w uderzający srebrny.

Czytaj więcej: Najlepsze odżywki do włosów

Tradycyjnie nie było wielu opcji koloryzacji włosów zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn i ich rodzaju/preferencji. Specjalnie opracowany dla mężczyzn żel kolorowy od zaufanej marki produktów do pielęgnacji włosów Madison Reed subtelnie redukuje niechciane żółte tony na męskich siwych włosach. Daje bardzo naturalny efekt soli i pieprzu, a nie jest w pełni pokryty jak inne farby do włosów, aby uzyskać profesjonalnie mieszany wygląd.

 • Idealny do stylu soli i pieprzu
 • Znika trochę szarości, ale nie wszystkie

Dla mężczyzn, którzy chcą zachować słone i pieprzne włosy, ale wolą więcej pieprzu niż soli, Just For Men’s Touch Of Grey to oryginalny produkt do mieszania siwych włosów dla mężczyzn. Subtelnie zlewa trochę szarości, ale nie wszystkie. Wystarczy użyć grzebienia, aby równomiernie rozprowadzić produkt na włosach. Jedna aplikacja nieznacznie zmniejsza szarości, ale jeśli chcesz zwiększyć krycie, po prostu powtórz proces do trzech razy.

 • Usuwa tony mosiądzu
 • Może być stosowany codziennie bez farbowania włosów

Podobnie jak w przypadku zabytkowego samochodu, srebrne włosy wymagają starannej pielęgnacji, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie. Specjalnie opracowany dla siwych włosów szampon usuwa miedziane odcienie, jednocześnie lekko nawilżając i kondycjonując włosy bez ich obciążania. Nie plami ani nie odbarwia włosów ani skóry głowy, po prostu pozbywa się brzydkiego żółtego odcienia, który sprawia, że ​​srebrne włosy cały czas wyglądają na brudne. Jest jak srebrny lakier do włosów i może naprawdę zmienić świat przy regularnym stosowaniu.

Czytaj więcej: Najlepsze szampony dla mężczyzn

 • Przeciwutleniacze i keratyna chronią przed wolnymi rodnikami
 • Ekstrakt z jodły pospolitej zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia się skóry

Korektor w sprayu do korektora korzeni

 • odporny na pot
 • Wysycha w ciągu kilku minut

Jeśli nie masz ochoty farbować włosów, ale nadal chcesz ukryć te nieznośne szarości, ten spray Root Concealer Touch Up zapewnia tymczasowe pokrycie, które nie zniknie w ciągu dnia. Przykrywa lekko szare korzenie i wysycha w ciągu kilku minut, dzięki czemu pozostaje na swoim miejscu do następnego prania.

Przez ostatnie dwa lata konsultowaliśmy się z redaktorami i pisarzami w Men’s Health’s Grooming na temat najlepszych produktów do pielęgnacji dla mężczyzn. Eksperci, w tym nasz redaktor zajmujący się pielęgnacją, Garrett Munce, przetestowali gamę produktów przeznaczonych do mieszania siwych włosów i ocenili ich zasięg, skuteczność i wartość. Wzięliśmy również pod uwagę najwyżej oceniane produkty do siwych włosów, które miały wysokie oceny klientów w witrynach e-commerce, którym ufamy.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na piano.io

Reklama – Czytaj dalej poniżej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.