Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Powstaje NYX Hotel by Leonardo – Hospitality Net

Published

on

Powstaje NYX Hotel by Leonardo – Hospitality Net

Stolica Polski otrzyma swój pierwszy hotel NYX od Leonardo Hotels: NYX Hotel Warsaw zostanie otwarty 11 stycznia 2021 roku w Varso Place.

Hotel Nyx znajduje się tuż obok nowego Varso Tower, najwyższego budynku w Europie Środkowej, który jest obecnie budowany na 310 metrów.

Nowy hotel ma na celu zdobycie punktów za połączenie designu, sztuki i jednego „specjalna relacja hotel-gość”. Za projekt odpowiada Andreas Neudahm. Wybrane meble i dodatki zostały zaprojektowane wyłącznie dla hoteli NYX. Aby uchwycić ducha Warszawy, hotel oferuje różnorodne obiekty uliczne, wideo i sztuki współczesnej. Prace wschodzących lokalnych artystów są wystawiane przez lokalnych kuratorów.

Do dyspozycji gości oddano łącznie 331 pokoi i apartamentów. Jasnoniebieskie ściany w pokojach kontrastują z kremowymi łóżkami i czarno-białymi dywanami. Z górnych pokoi roztacza się widok na miasto.

Na spotkania i konferencje dostępnych jest pięć sal konferencyjnych, które można elastycznie łączyć ze sobą. „Kolizja” to nazwa nowej restauracji i baru hotelowego w holu. Ofertę dopełniają sala zabaw z grami retro oraz strefa fitness. Grupą docelową są indywidualiści, trendy i podróżnicy po mieście.

READ  Elon Musk opisuje siebie jako „ambitnego Żyda” podczas swojej turnusu rehabilitacyjnego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *