Connect with us

Świat

Hotel w Korei Południowej przeprasza, gdy nowożeńcy odkryli, że ludzie mogą zajrzeć do lustrzanej sauny

Published

on

(CNN) – Ekskluzywny hotel w Korea Południowa przeprosiła za błąd, który pozwolił osobom postronnym zajrzeć do jej sauny.
Grand Josun, nowy pięciogwiazdkowy hotel na popularnej wyspie wakacyjnej Jeju, zamieściło oświadczenie na swojej stronie internetowej po tym, jak lokalny blog poinformował, że rolety do sauny były otwarte przez część dnia, aby ludzie mogli zajrzeć do strefy saun dla kobiet z ulicy.

„Bardzo nam przykro, że spowodowaliśmy niedogodności dla naszych klientów podczas korzystania z niektórych udogodnień sauny dla kobiet w Grand Josun Jeju Hill Suite, ponieważ niektóre okna i okna nie są pokryte lustrem [problems in] Obsługuj rolety ”- czytamy w oświadczeniu opublikowanym 18 lutego.

„Sauna przestała działać i dokładnie badamy wszelkie usterki i podejmujemy natychmiastowe działania w celu ich usunięcia”.

Hotel wyjaśnił, że specjalna powłoka uniemożliwia ludziom oglądanie sauny w ciągu dnia, ale nie działa w ten sam sposób w nocy, więc rolety powinny opadać, gdy tylko zapadnie zmrok.

O swoim doświadczeniu w hotelu napisał koreański bloger. który stał się wirusowy po wydaniu 15 lutego.

„Pojechałem na wyspę Jeju na miesiąc miodowy i zatrzymałem się w apartamencie w nowo otwartym pięciogwiazdkowym hotelu, ale mój miesiąc miodowy był najgorszym wspomnieniem w moim życiu” – napisał bloger, wyjaśniając, że on i jego żona go mieli. basenu i sauny.

Dodaje: „Ostatniego dnia poszedłem na spacer, ale kiedy spojrzałem na okna sauny, stwierdziłem, że widzę saunę z zewnątrz. Przez okna mogłem zobaczyć termometr w saunie. wnętrza pryszniców i łazienek z zewnątrz, od wejścia do hotelu, od chodnika, od parkingu, a nawet z balkonów pokoi hotelowych.

„Moja żona i ja byliśmy w szoku, kiedy się o tym dowiedzieliśmy. Myśl, że mogliśmy korzystać z łazienek i pryszniców na oczach wielu ludzi, przyprawia mnie o dreszcze i poddajemy się leczeniu”.

Według koreańskiej agencji informacyjnej Yonhap lokalna policja w Seogwipo została wezwana, gdy goście złożyli skargę do personelu hotelu. Menedżer hotelu był poza miastem na święta Nowego Roku, twierdzi bloger.

Policja sprawdza teraz nagranie CCTV, aby sprawdzić, czy ktoś nie został narażony podczas korzystania z obiektów lub czy ktoś zrobił nielegalne zdjęcia lub filmy z zewnątrz.

W środku pandemii koronawirusa sauny parowe i sauny suche były zamknięte, ale ogólne wanny były otwarte z ograniczeniami wydajności. Ponieważ granice kraju są zamknięte dla nierezydentów i obowiązują przepisy dotyczące kwarantanny, wielu Koreańczyków zdecydowało się w tym roku na święta domowe.

Powyżej: Ogólny widok przedstawia plażowiczów na plaży Hamdeok na południowej wakacyjnej wyspie Jeju w Korei Południowej, 24 sierpnia 2020 r. (Zdjęcie: Daniel De Carteret / AFP via Getty Images)

READ  Singapur skazał Brytyjczyka Benjamina Glynna na sześć tygodni więzienia za brak maski na twarz
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *