Connect with us

Zabawa

Porządne zakończenie nie uratuje tej nudnej serii

Published

on

– Reklama –

Postać, lub polski: postaćto serial kryminalny na Netflixie z Andrzejem Konopką, Heleną Sujecką, Magdaleną Żak, Piotrem Trojanem i Mirosławem Kropielnickim w rolach głównych. Seria została pierwotnie wyemitowana w AXN w 2018 roku, ale teraz jest publikowana za uprzejmą zgodą Netflix.

Zbyt skomplikowane

postać Rozpoczyna się od nowego komendanta policji Michała Treli, który staje przed wyzwaniem, gdy w malowniczym miasteczku we Własnych Górach pojawia się martwa kobieta. Przestępstwo przypomina morderstwo sprzed 10 lat, a on i koleżanka Adrianna Nieradka próbują rozwiązać sprawę.

Chociaż fabuła brzmi ekscytująco, sprawy o morderstwa różnią się od siebie kilkadziesiąt lat, ale postać sprawi, że będziesz niezadowolony i znudzony. Główny plan morderstwa jest ekscytujący, nie zrozum mnie źle. Wiele można było tutaj zrobić, a ujawnienie zabójcy stanowi przerwę w nudnej uczcie z serii. Chociaż ujawnienie można przewidzieć na początku serii, jeśli jesteś wystarczająco sumienny, nadal jest to szokujące.

– Reklama –

Ale to jest to. postać zależy od tropu, w którym wszystko, co się dzieje, jest połączone w taki czy inny sposób. Jednak aby to zrobić, potrzebujesz kilku wykresów. A chłopcze, czy serial ma szaloną liczbę wątków pobocznych. Jest morderstwo, szalona ilość fanatyzmu religijnego, ludzie z czasów II wojny światowej (z jakiegoś powodu), niepokój nastolatków, oszustwa, a także zbyt długo skupiamy się na jednym księdzu. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę rzeczy, które się tutaj dzieją, nic dziwnego, że fabuła meandruje zbyt często, utrudniając zapamiętanie i ostatecznie nudząc.

Trudno jest śledzić, kto jest kim i po pierwszym odcinku całkowicie straciłem zainteresowanie fabułą. Jasne, chciałem wiedzieć, kto ostatecznie popełnił zbrodnię, ale za dużo się tam działo, abym się skoncentrował. Nie ma wielu programów, które mogą wymusić takie zmiany w fabule ciemny. Nie pomaga też to, że sezon pierwszy kończy się 5-sekundowym klipem z ujawnienia. Nie dostajemy dyplomu z tego przedmiotu po obejrzeniu 8 45-minutowych odcinków. Wynika to głównie z faktu, że w Polsce trwa już drugi sezon. Ale daj spokój. Daj nam coś do pracy!

READ  Królowa Elżbieta jest jedną z pierwszych osób, które zostały zaszczepione przeciwko COVID-19. Książę Filip dołączy do niej
postać

Mimo to bardzo podobały mi się piękne krajobrazy Gór Sowie w Polsce. Jest uspokajający i spokojny i wydaje się być idealnym miejscem dla małego miasteczka, aby zachować wiele tajemnic. Andrzej Konopka jako inspektor Michał Trela ​​również bawi się swoim ponurym zachowaniem, a czasem wyjątkowo niegrzecznym zachowaniem.

– Reklama –

Największy błąd postać jest prawdopodobne, ile poletek po prostu zapomina zakończyć na końcu. Na przykład wątek drugiej wojny światowej nigdy się nie kończy. Czy ksiądz dowiedział się, kto jest zabójcą? Dlaczego biegał z aparatem? Co się stanie z Targoszem? My tego nie wiemy. Po chwili też nas to nie obchodzi.

Podsumować: postać

postać

postać formuła próbuje stworzyć kilka wątków cząstkowych i przekręcać je, aż w końcu jesteśmy zaskoczeni. Podczas gdy tworzona jest szalona liczba fabuł, serial gdzieś traci publiczność, co skutkuje nudnym (i czasem mylącym) 8-odcinkowym biegiem. Brakuje napięcia, a nawet gdy się pojawia, jest zbyt małe, aby zapewnić niezbędne wzmocnienie. Za dużo się dzieje, a wyjaśnienia są zbyt małe. Nawet po zaskakującym ujawnieniu na końcu, nie jest to warte prawie 8 godzin, które spędziłeś na tym.

– Reklama –

postać jest Przesyłanie strumieniowe w serwisie Netflix teraz.

Przeczytaj nasze inne recenzje tutaj.

– Reklama –

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *