Connect with us

Nauka

Nestlé ogłasza nowy program ekologiczny dla nauczycieli i uczniów – Jan Wondra

Published

on

Nestlé ogłasza nowy program ekologiczny dla nauczycieli i uczniów – Jan Wondra

Nestlé Water North America uruchomiło dwie bezpłatne możliwości edukacyjne dla uczniów, rodziców i przedszkoli w Kolorado przez nauczycieli ósmej klasy, aby rozszerzyć naukę ekologiczną zarówno online, jak i osobiście. Firma opracowała ten innowacyjny program w Maine i po raz pierwszy został udostępniony poza tym stanem.

Nauczyciele w całym Kolorado zostali poinformowani o tej możliwości i obecnie są przyjmowane zgłoszenia na pierwszą sesję Nauczycielskiego Instytutu Badań Wodnych i Ochrony Wody, sponsorowanej przez Poland Spring, siostrzaną markę Arrowhead Brand Mountain Spring Water.

Ekologia zlewni. Zdjęcie dzięki uprzejmości Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska

Poproszona o komentarz, przedstawicielka Nestlé, Catherine Herter Ervin, powiedziała, że ​​możliwość szkolenia polega na opłaconym w całości programie doświadczalnego rozwoju zawodowego, który jest otwarty dla nauczycieli szkół podstawowych i średnich w całym kraju. Celem jest przeszkolenie nauczycieli w zakresie ekologii, aby mogli lepiej zaszczepić lekcje na temat cudów środowiska naturalnego u swoich uczniów i zainspirować nowe pokolenie liderów STEM w całym Kolorado.

Sesje będą prowadzone wirtualnie i osobiście w nowym kampusie Riverbend Farm The Ecology School. Dokładny czas dla każdego formatu zostanie ogłoszony w przyszłym miesiącu. Nauczyciele z Kolorado zainteresowani tym wyjątkowym i wyjątkowym doświadczeniem związanym z nauką na świeżym powietrzu są zachęcani do zapisania się tak szybko, jak to możliwe, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowani nauczyciele mogą dowiedzieć się więcej o programie pod adresem https://theecologyschool.org/teacher-institute. Nauczyciele wybrani do Instytutu nie są obciążani żadnymi opłatami, a stypendia, możliwe dzięki wsparciu finansowemu Poland Spring, pomagają usunąć bariery, takie jak opłacenie opieki nad dziećmi lub podróż do Maine.

Po drugie, nowy e-learningowy program nauczania ekologii jest teraz dostępny dla nauczycieli i rodziców, aby pobudzić wyobraźnię uczniów. EcologyOnline, sponsorowany przez Poland Spring®, zachęca dzieci do wyjścia na miasto i obcowania z naturą, niezależnie od tego, czy mieszkają na terenach miejskich, podmiejskich czy wiejskich. Nauczyciele w całym kraju mogą zacząć włączać to narzędzie do swoich wiosennych programów nauczania, a rodzice mogą również używać go do wzmacniania nauczania ekologii w domu.

READ  Nowo odkryta jaszczurka triasowa mogła unosić się pod wodą, aby odrywać zdobycz

Programy te są uruchamiane przez regionalną markę wody mineralnej, Poland Spring, Nestlé Waters North America (NWNA) z Maine. To siostrzana firma Arrowhead Brand Mountain Spring Water i The Ecology School (TES), krajowego lidera w edukacji ekologicznej. Po raz pierwszy programy zarządzane przez TES są szerzej udostępniane poza stanem Maine.

Nestlé mówi, że „udostępnienie tych zasobów Kolorado jest naturalnym przedłużeniem 20-letniego partnerstwa NWNA z The Ecology School, a także ważnym krokiem w dotarciu do większej liczby uczniów i nauczycieli, aby wywrzeć szerszy pozytywny wpływ na przyszłość naszej planety”.

Nestlé jest w trakcie odnawiania licencji 1041 z Chaffee County na pompowanie wody z Ruby Springs na posiadłości poza Johnson Village za wodę źródlaną marki Arrowhead. Koncesję po raz pierwszy przyznano w 2009 r. Ekolodzy zgłosili poważne zastrzeżenia do odnowienia koncesji. Obrady Komisarzy Chaffee, zebranych jako komisja przeglądowa licencji 1041, będą podlegać określonym kryteriom przeglądu licencji 1041.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *