Connect with us

Zabawa

„Oppenheimer przekracza 600 milionów dolarów w globalnych kasach do czwartku – ostateczny termin”

Published

on

„Oppenheimer przekracza 600 milionów dolarów w globalnych kasach do czwartku – ostateczny termin”

AKTUALIZACJA CZWARTEK: Z dzisiejszą umową, epopeja Christophera Nolana Oppenheimera ustanowi kolejny rekord, przekraczając granicę 600 milionów dolarów w światowych kasach. Najnowszy kamień milowy pojawia się zaledwie 23 dni po publikacji.

Przy cenie młotkowej 7,7 miliona dolarów w środę z 78 rynków zagranicznych, międzynarodowa kasa Universal zarobiła wczoraj 350,7 miliona dolarów. Światowa suma wynosi 593,5 miliona USD. Rynki, które jeszcze nie zostały opublikowane, obejmują Wietnam (dziś), a także Włochy, Koreę i Chiny do końca sierpnia.

Już przekroczony Dunkierka jako piąty najbardziej dochodowy film Nolana wszechczasów w miniony weekend na całym świecie i największy film o II wojnie światowej wszechczasów na całym świecie (patrz poprzedni post poniżej), Oppenheimera jest obecnie najlepszym filmem tego filmowca na 47 rynkach, w tym w Niemczech, Holandii, Indiach, Belgii, Norwegii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce i innych. To także najlepsze dzieło Nolana poza serią Batman na 61 rynkach, w tym w Meksyku, Brazylii, Indonezji, Ameryce Środkowej i na Filipinach.

Główny zawodnik Cilliana Murphy’ego widział solidną grę w ciągu tygodnia i będzie przez niego prowadzony do środy Zjednoczone Królestwo z 53,4 milionami dolarów, zgodnie z Dunkierka (+1%) i Mroczny rycerz powstaje (-7%) w tym samym czasie po upływie okresu użytkowania początek, Międzygwiezdny I zasada w sklepie.

Niemcy jest również w górę od niedzieli, teraz na 31,5 miliona dolarów do środy, kiedy to przekroczyło żywotność Mroczny rycerz powstaje stać się największym filmem Nolana wszechczasów.

Francja do tej pory zarobił 26,1 miliona dolarów, co oznacza wzrost o 20%. Mroczny rycerz powstaje w tym samym czasie. Australia do środy wynosi 19,1 miliona dolarów, co oznacza wzrost o 16% początekżywotność już przekroczona Dunkierka, Międzygwiezdny I zasada. I, Indie wynosi obecnie 16,7 mln dolarów.

READ  James D. Stern o swoim August Wilson Doc „Giving Voice”: „Krąg naprawdę zatacza koło”

Inne godne uwagi cumy to: MeksykKosztuje 15,4 miliona dolarów, 2nd największy film Nolana na rynku (zdany). Mroczny rycerz w tym tygodniu); HiszpaniaTo 15 milionów dolarów Holandia„12,7 mln USD; Brazyliawynosi 10,2 miliona dolarów, 2nd najlepszy film Nolana wszech czasów Mroczny rycerz powstaje a jednocześnie o 12% wyższą wydajność niż film; I Szwecja z 6,5 miliona dolarów 2nd największy film Nolana na rynku (za Mroczny rycerz powstaje).

POPRZEDNIE, SOBOTA: Krzysztofa Nolansa Oppenheimera osiągnął globalny kamień milowy w wysokości 500 milionów dolarów i jest na dobrej drodze do osiągnięcia szacowanego poziomu 551 milionów dolarów do niedzieli. Byłby to piąty najbardziej dochodowy film reżysera wszechczasów Dunkierka. Globalna suma z piątku wynosi 499,3 miliona dolarów, co oznacza, że ​​już dziś przekroczyła pięciolecie.

Oczekuje się, że za granicą tytuł Universal odnotuje imponujący 33% spadek w trzeciej klatce, zarabiając 51 milionów dolarów i odnotowując szacunkowy międzynarodowy dochód brutto w wysokości 323 milionów dolarów do niedzieli, co oznacza wzrost o 129% Dunkierka169% powyżej Międzygwiezdny212% powyżej zasadai 25% powyżej Mroczny rycerz powstaje w tym samym czasie na porównywalnych rynkach.

Z Cillianem Murphym w roli głównej to największy film Nolana wszechczasów na 41 rynkach, w tym w Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Indiach, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To najlepszy film Nolana niezwiązany z Batmanem od 55 lat, w tym Meksyku, Brazylii, Turcji, Austrii, Polski i Malezji.

Epicka opowieść o zawiłym i błyskotliwym fizyku o tej samej nazwie, któremu powierzono zadanie kierowania Projektem Manhattan, potajemnej próbie stworzenia bomby atomowej oraz moralnych i politycznych zmaganiach, które z tego wynikły, jest teraz jednym z czterech filmów biograficznych, które kiedykolwiek zarobiły 500 milionów dolarów na całym świecie w kasa. w tym Bohemian Rhapsody, Pasja Chrystusa I amerykański snajper.

Do niedzieli, Oppenheimera zostanie uznany za najbardziej dochodowy film o II wojnie światowej wszechczasów pod względem zgłoszonych historycznych dochodowych danych na całym świecie, w tym przed Żołnierz James Ryan (482 mln USD) i Pearl Harbor (449 milionów dolarów).

READ  W San Ysidro odbywa się innowacyjna wystawa sztuki

5 najlepszych rynków do piątku to Wielka Brytania/Irlandia z 45 milionami dolarów, a następnie Niemcy z 24,6 milionami dolarów, Francja (21,8 mln USD), Australia (16 milionów dolarów) i Indie (15 milionów dolarów).

Główne rynki offshore, takie jak Korea, Włochy i Chiny, nie zostały jeszcze odblokowane.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *