Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Porada medialna dotycząca wypowiedzi prezydenta Joe Bidena w Polsce

Published

on

Porada medialna dotycząca wypowiedzi prezydenta Joe Bidena w Polsce

DO NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI16 lutego 2023 r

Porada medialna dotycząca wypowiedzi prezydenta Joe Bidena w Polsce

Od 20 lutegocz – 22ndPrezydent Joseph R. Biden Jr. odwiedzi Polskę.

We wtorek 21 lutego brŚw Przemawiając przed pierwszą rocznicą brutalnej i niesprowokowanej inwazji Rosji na Ukrainę, prezydent opowie o tym, w jaki sposób Stany Zjednoczone zgromadziły świat, by wesprzeć naród ukraiński w obronie jego wolności i demokracji oraz jak nadal będziemy wspierać z narodem ukraińskim tak długo, jak będzie to konieczne.

Te komentarze zostaną udostępnione publicznie.

Odpowiedz tutaj do NIEDZIELI, 19 lutego do 15:00 czasu wschodniego

WYŁĄCZNIE DO CELÓW PLANOWANIA, NIE PODLEGA RAPORTOWANIU

UWAGI

Format prasy: otwartyLokalizacja: Arkadego Kubickiego, Zamek Królewski (Podcienia Zamku Królewskiego) https://goo.gl/maps/qThqzUjrWoTG1V5o6 Wstępny czas mediów: Poniedziałek, 20 lutego, 15:00 – 17:00 CETCzas dostępu do mediów: 0800 CET,Ostatni dostęp: 1400 CET, wtorek 21 lutegoEuropejski czas letni. Czas uwag: 1730 CET, wtorek 21 lutego Parking dla ciężarówek SAT: Ciężarówki SAT muszą być wstępnie zarejestrowane i zaparkowane dzień wcześniej. Ciężarówki SAT powinny przyjechać między 15:00 a 16:00 w poniedziałek 20 lutego. Ciężarówki miały dotrzeć na teren zamku przez ul północny zachód Wejście pokazane na poniższym rysunku. Ciężarówki muszą parkować w rzędzie po lewej stronie, zaczynając od dużego szarego słupka. https://goo.gl/maps/dzxrBLhpTaa1hGAUA Aby zarejestrować ciężarówkę SAT, napisz na adres [email protected] w ambasadzie USA i podaj nazwę agencji, nazwę operatora, tablicę rejestracyjną oraz dane kontaktowe. UWAGA: We wtorek 21 lutego każdy posiadacz ciężarówki SAT musi mieć swojego operatora na miejscu do godziny 07:00 czasu środkowoeuropejskiego w celu kontroli bezpieczeństwa.

Wjazd i parking dla ciężarówek SAT

READ  Polski premier wspiera fińskich liderów w walce o prawa partyjne

wejście multimedialne: Wszystkie media muszą wejść i zameldować się za pośrednictwem południowy wschód Wejście na teren zamku można zobaczyć na poniższej mapie.https://goo.gl/maps/eH8HXQUtfmSY2iwb8 Miejsca parkingowe dla mediów: W tym miejscu nie ma parkingu.

wejście multimedialne

Bezpieczeństwo: Polskie służby bezpieczeństwa będą kontrolować dostęp do serwisu. Należy pamiętać, że należy spodziewać się bezpieczeństwa na poziomie lotniska. Wszystkie główne urządzenia, w tym aparaty i statywy, muszą być wstępnie ustawione. Późne przyjazdy NIE będą honorowane. Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości. NOTATKA: Jest to impreza plenerowa z dużym prawdopodobieństwem deszczu, więc prosimy o odpowiednie zaplanowanie. W przypadku niepogody podczas ustawienia wstępnego załogi mogą przechowywać sprzęt w zadaszonym miejscu. Śmieci: 40-50 stópprowadzenie kabli: 500 stóp, poprowadź kabel wzdłuż określonej trasy NOTATKA: Na podnośniku prasowym pojawi się Power, Mult (języki: angielski, polski, ukraiński). Na tej stronie nie ma Wi-Fi. Liczba stołów i krzeseł dla reporterów, którzy ich potrzebują, będzie ograniczona. Prasa będzie miała dostęp do toalet i zadaszonego ogrzewanego obszaru do rozgrzewki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *