Polski softball toczy się obok Edwarda Little

30 kwietnia – POLSKA – Kaylin O’Leary strzelił dwumecz, a Polacy dwa rund z czterech runów pokonali Edwarda Little 10-3 w turnieju softballu w czwartek.

Khloe O’Leary, Sydney Lacombe i Emma Bunyea mieli po dwa trafienia dla Knights (4-1). Maggie McGlauflin przyczyniła się do podwojenia RBI, a Emma Gagne również.

Hannah Smith miała potrójną i singielkę dla Red Eddies (2-2).

Cougars (2-1) strzelili gola na początku drugiej zmiany i utrzymali Roadrunners (5-1) bezbramkowo w Salem.

Trenton Hutchinson wygrał na skoczni dla Dirigo, rzucając sześć rund i pozwalając na dwa trafienia, zdobywając cztery. Na płycie Hutchinson przyczynił się do przeboju i RBI.

Hunter Warren zdobył podwójną bramkę dla góry Abram. Pozował także, oddając cztery przebiegi z dwoma trafieniami. Warren, Adam Luce i Kenyon Pillsbury mieli po trafieniu.

Ohio Jr. Blue Jackets pokonali Akademię Maine Nordiques w Mistrzostwach USA Hockey Boys Tier I 18U w Maryland Heights w stanie Missouri.

Kapitan Blue Jackets Cole Miller zdobył trzy punkty w zwycięstwie, a Kory Diponio, Cody Brekke i Graham Broadfoot zdobyli po dwa punkty.

Anthony Galante strzelił w trzeciej połowie dla Nordiques, aby zmniejszyć deficyt do dwóch bramek, ale Miller strzelił mniej niż cztery minuty później, aby przypieczętować zwycięstwo. Bramkarz Nordique Ansel Holt obronił 22 strzały, a Michael Sochan 25 obronił w wygranym dla Ohio.

Alaska zerwała remis 1: 1 z czterema golami w trzecim okresie, aby odnieść zwycięstwo nad gladiatorami w Narodowym Turnieju Hokejowym Dziewcząt U19 II poziomu USA w Kolorado.

Molly Millar strzeliła dwa gole, podczas gdy Molly Matson, Darci Matson i Elli Koloski zdobyli po jednym golu w zwycięstwie.

Madison Conley z Maine strzelił remis 1: 1, na cztery minuty do końca pierwszej połowy. Wynik utrzymał się 1-1 do trzeciego miejsca, kiedy to All Stars strzelili trzy gole w mniej niż cztery minuty.

READ  Wszystko, co się dzieje, jest świetne – Robert Earnshaw entuzjastycznie opowiada o play-offach Walii

Bramkarz Gladiators Lauren Powers zatrzymał 31 z 36 strzałów, a Rachel Symmes obroniła 15 w zwycięstwie.

Gladiators objęli prowadzenie w drugim okresie, ale Jr. Coyotes walczyli o zwycięstwo w Narodowym Turnieju Hokejowym Chłopców II poziomu 14U w Dallas.

Po pierwszej, równej fazie, która zakończyła się wynikiem 1: 1, Maine objęło prowadzenie 2: 1, gdy Tanner Berry-Hart strzelił pięć goli w drugiej minucie. Następnie Coyotes strzelili trzy gole z rzędu i objęli prowadzenie 4-2.

W połowie trzeciej połowy Maines Talen Langevin strzelił gola dla gladiatorów, ale było blisko.

Kade Knight i Cameron Landry razem zrobili 17 rzutów obronnych dla Maine, a Max Millstine obronił 31 dla Jr. Coyotes.