Connect with us

technologia

Forglass współpracuje z Saint-Gobain Glass przy dwóch powłokach do pieców

Published

on

Polski dostawca technologii topienia szkła Forglass współpracował ponownie Szkło Saint Gobain wykonanie powlekania na gorąco pieców w dwóch zakładach w Pizie (Włochy) i Dąbrowie Górniczej (Polska).

Jednym z kluczowych czynników, które wpłynęły na decyzję Saint-Gobain Glass o złożeniu zamówień na powłoki na gorąco dla Forglass, była strategia biznesowa firmy polegająca na dostarczeniu wiedzy technicznej i realizacji kontraktów pod jednym dachem.

Po tym, jak Forglass z powodzeniem opanował trudny okres blokady w 2020 roku z powodu Covid-19, a następnie zastosował różne ograniczenia epidemiologiczne podczas podróży i dostosował się do nowej rzeczywistości, Forglass ma teraz kontrakty z Saint- we Francji, Niemczech, Norwegii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Wielka Brytania ukończona. Gobain i inni klienci.

Powlekanie na gorąco dużego pieca pływakowego jest najtrudniejszym rodzajem naprawy pieca i wymaga wyjątkowej organizacji i zespołu.

Zwykle zaangażowanych jest ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników i przełożonych, którzy muszą pracować w wyjątkowo trudnych warunkach.

Podczas malowania na gorąco piec jest utrzymywany w swojej temperaturze roboczej, dlatego osoby pracujące przy piecu muszą nosić specjalną odzież ochronną, rękawice, ochronę twarzy i głowy oraz inną odzież, która ochroni ludzkie ciało przed ekstremalnymi temperaturami.

Planując tego typu prace, należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik, a mianowicie wytrzymałość człowieka podczas pracy w ekstremalnych warunkach.

Zespoły muszą pracować w krótkich odstępach czasu, aby mieć czas na odpoczynek i ochłonięcie. Planowane jest powlekanie cieplne dużego pieca float, aby zminimalizować czas potrzebny na szklenie do szkła i nie ma miejsca na opóźnienia.

Szczegółowe planowanie jest kluczowe, aby mieć odpowiedni czas na wykonanie każdego zadania. Wydajność i jakość pracy musi wynosić 100%, ponieważ nie ma czasu na powtórzenie błędu. Za pierwszym razem trzeba to zrobić dobrze.

Wysoki poziom umiejętności jest niezbędny w tego rodzaju pracy, a Forglass powiedział, że zatrudnia takich ekspertów.

READ  Bliższe spojrzenie na pierwszy ekskluzywny Xbox nowej generacji • Eurogamer.net

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *