Connect with us

Sport

Polski park zyskuje szczególny entuzjazm dzięki aktualnościom „love work”, sportowi, pracy

Published

on

POLSKA – W Township Park jest teraz huśtawka dla specjalnych potrzeb, praca miłosna między kilkoma grupami.

Członkowie zarządu Poland Township Park, 731 członków National Slovak Society Life Assembly i doradcy 4-H Coitsville Saddle-ites Club i młodzież zgromadzili się w zeszłym tygodniu, aby przeciąć wstęgę dodatku znajdującego się na Moore Road w zlokalizowana jest wschodnia część parafii.

„To był mój pomysł, aby zbudować huśtawkę dla starszych nastolatków, którzy są zbyt duże na huśtawkę dla dzieci” – powiedziała Laurie Fox, prezes NSS Life Assembly 731 i członek rady doradczej Township Park. „Widzę, jak wiele niepełnosprawnych dzieci bawi się tą huśtawką”.

Mając przywieszkę z ceną 2500 $ za specjalnie zaprojektowane siedzisko do huśtawki i mocną ramę huśtawki, Fox wiedział, że potrzebuje pomocy. Podeszła do klubu Coitsville Saddle-ites 4-H i zabrali się do pracy.

„Pracujemy nad koncesjami na boisku piłkarskim w parku i możemy zachować zyski” – powiedziała Nicole Shilling, doradca Saddle-ites. „Te zyski zawsze wracają do dzieci w naszej społeczności”.

Saddle-ites miał fundusze na zestaw huśtawkowy i został zamówiony w Play & Park Structures, firmie z siedzibą w Tennessee. Huśtawka nazywa się „Made for Me” i jest przeznaczona dla małych dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Posiada specjalne szelki, które ułatwiają i zwiększają bezpieczeństwo dziecka niepełnosprawnego.

Nowa huśtawka miała miejsce na dwie huśtawki, więc huśtawka dla dziecka, która była połączona z drugą większą huśtawką na placu zabaw, została przeniesiona do nowej, przy czym obie huśtawki specjalne pozostały na ramie. Starsza rama będzie teraz wszystkimi zwykłymi płaskimi siedziskami do huśtawki.

„Te [new swing] oferuje więcej możliwości dla społeczności i mieszkańców wioski ”- powiedział Ken Filicky, przewodniczący zarządu parku. „Planujemy zrobić więcej dla osób niepełnosprawnych. Jeszcze w tym roku mamy nadzieję dodać na plac zabaw łatwo dostępny chodnik. ”

READ  Nofar Energy wchodzi na polski rynek energii odnawialnej z dużą inicjatywą

Powiernik społeczny Joanne Wollet powiedziała, że ​​park jest wynikiem wspólnoty, która się jednoczy.

„Ten park to praca miłosna, w którą zaangażowanych jest tak wiele grup wolontariuszy” – powiedziała.

[email protected]

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.