Connect with us

technologia

Apex Legends potwierdza ogromne osłabienie w sezonie 9 dla jednej postaci

Published

on

Apex Legends Sezon 9 to Nerfing Lifeline, ale także wypoleruje postać. Na razie okaże się, które przeważą nad drugim, ale wiadomość od Nerfa i Wzmocnienia nie nadeszła długo po potwierdzeniu, że wzmocnienie Revenanta jest w toku i prawdopodobnie pojawi się również w sezonie 9.

John Larson, który pracuje nad grą jako Projektant Bilansu Żywo, potwierdził, że zwiększył taktyczną szybkość leczenia postaci o 60 procent i zwiększył prędkość pakietu konserwacyjnego postaci, aby zagwarantować ulepszenia. Jednak tym wzmocnieniom towarzyszy usunięcie tarczy wskrzeszania postaci.

Oczywiście, w zależności od twojego stylu gry, wzmocnienia tutaj mogą przeważyć nad osłabieniem, ale jest to dość znaczące osłabienie, jeśli nie niespodziewane.

Z jednej strony 60-procentowy wzrost szybkości leczenia jest zauważalny i znaczny. To także bardzo potrzebna poprawa. Chociaż zmiana pakietu serwisowego jest również pilnie potrzebna, nie zmienia to faktu, że pakiet serwisowy jest nadal bardzo ryzykowny w użyciu, szczególnie w niektórych częściach karty.

To powiedziawszy, warto zauważyć, że wszystko to może się zmienić do czasu premiery sezonu 9 4 maja. I oczywiście nic z tego nie mogło się zmienić. Zwykle balans gry zmienia się cały czas, zwłaszcza w fazie testów. Jednak skoro do sezonu 9 pozostało mniej niż miesiąc, można założyć, że zmiany tych wzmocnień i osłabienia nie są głównymi.

Apex Legends jest dostępny za darmo na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i Nintendo Switch. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry i wszystkiego, co dotyczy gier – w tym najnowsze wiadomości, plotki i przecieki – kliknij Tutaj lub sprawdź odpowiednie linki poniżej:

READ  Data premiery Xiaomi Mi 11 została potwierdzona, ale nie musisz być przygotowany na wydarzenie na żywo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *