Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polski hymn taneczny, który rozkręca świat: Jacek Stachursky na listach przebojów

Published

on

Znane już w Polsce nazwisko Jacka Stachursky’ego daje się poznać na całym świecie, poszerzając swoją ofertę i pokazując światu swoje zaangażowanie w rzemiosło

Zawsze dostarczaj oryginalne dźwięki, Jacka Stachurskiego jest muzykiem dobrze zaznajomionym z tworzeniem i produkcją dance-popu, który sprawi, że będziesz skakał i tańczył do rytmu – poruszając się w rytm otaczających cię rymów. Jacek Stachursky był zaangażowany w produkcję hymnów tanecznych od ponad dwóch dekad i obserwował rozwój i dojrzewanie branży wokół niego, robiąc to samo, jednocześnie zaznaczając w nim swój ślad.

Wyładowane charakterystycznymi kompozycjami, które sprawią, że będziesz chciał wstać, ponieważ napełniają Cię euforią i potrzebą zaangażowania się w muzykę. Tę przejmującą produkcję wspiera swobodny wokal Jacka, który wciąga słuchacza głębiej w jego muzykę, hipnotyzując go.

Muzyka Jacka Stachursky’ego jest tworzona w konkretnym celu, ponieważ ma nadzieję, że swoją muzyką zainspiruje słuchaczy na całym świecie. Zaprojektowany z myślą o wyzwoleniu słuchaczy, Jacek wie, czego chce od swojej muzyki i jak to zdobyć.

Aby przesyłać strumieniowo jego muzykę, posłuchaj go Spotify oraz youtube. Aby uzyskać informacje o nim, obserwuj jego sieci społecznościowe Facebook, oraz Instagram.

O

Urodzony w Polsce Jacek Stachursky to muzyk o globalnych marzeniach, który ma nadzieję, że zabierze swoją muzykę na cały świat i stanie się domownikiem, który może kształtować świat popu. Jacek Stachursky, który komponuje muzykę taneczną od 20 lat, jest muzykiem, który ma ogromne doświadczenie nagromadzone przez lata. Jego hymny taneczne były wielokrotnie nagradzane, a Jacek przez wielu uważany jest za twarz współczesnego przemysłu popowego w Polsce.

Muzyka Jacka podróżowała po całej Polsce, od czasu wydania swoich pierwszych projektów jakieś 20 lat temu dopiero dorósł jako muzyk, wzmacniając swoją produkcję i jeszcze bardziej rozsławiając swoje imię w całym kraju. Jacek ma nie tylko walące utwory, ale także niesie ze sobą emocjonalny rezonans. Jacek wie, jak dotrzeć do publiczności, co dobrze mu służyło przez całą karierę.

READ  Polskie miasto rekrutuje nowych trąbek

LEWO

Facebook: https://www.facebook.com/jacekstachursky

Instagram: https://www.instagram.com/jacek_stachursky/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UChg6q9HUyotc1YW9f6eajKw

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6A27cda26ajAto55kfbtUH

kontakt z mediami
Rozmówca: Jacka Stachurskiego
E-mail: Wysłać email
Telefon: 800-983-1362
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Stronie internetowej: https://open.spotify.com/artist/6A27cda26ajAto55kfbtUH

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.