Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska: Viaplay podpisuje umowę dystrybucyjną z Play

Published

on

Polska: Viaplay podpisuje umowę dystrybucyjną z Play

Grupa Viaplay nawiązała długoterminową współpracę dystrybucyjną z polską firmą telekomunikacyjną Play. Po fuzji z UPC w zeszłym roku, Play jest obecnie wiodącym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dzięki temu partnerstwu usługa przesyłania strumieniowego Viaplay jest zawarta jako twardy pakiet w pakietach Play TV.

Grupa Viaplay wcześniej nawiązała udane partnerstwa z Play i UPC, dwoma głównymi graczami w polskiej branży telekomunikacyjnej i płatnej telewizji. Wraz z utworzeniem od kwietnia 2022 r. nowego podmiotu w ramach Play, Grupa Viaplay nawiązała teraz nadrzędne partnerstwo, które obejmuje całą połączoną organizację. Dzięki temu atrakcyjne treści Viaplay będą bezpośrednio dostępne dla szerokiego grona odbiorców w całej Polsce za pośrednictwem Play.

Alexander Bastin, dyrektor handlowy Grupy Viaplay na Europę kontynentalną i kraje bałtyckie, skomentował: „Nowa współpraca z Play to bardzo pozytywna wiadomość zarówno dla firm, jak i widzów. To pokazuje siłę i atrakcyjność oferty Viaplay w Polsce. Zależy nam na zapewnieniu naszym cenionym polskim odbiorcom rozrywki na najwyższym poziomie, a ta umowa jeszcze bardziej ułatwia nowym i obecnym klientom korzystanie z Viaplay”.

Mikkel Noesgaard, dyrektor ds. polskiego rynku, który umożliwia klientom stworzenie własnego pakietu i dostęp do najlepszej jakości treści. Cieszymy się, że nasza współpraca z Viaplay oznacza, że ​​nasi klienci mogą cieszyć się najlepszą rozrywką w domu i poza nim dzięki Play”.

READ  Ochrona sygnalistów w Polsce – co warto wiedzieć?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *