Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska: TVP podobno zorganizuje krajową selekcję do Eurowizji 2022

Published

on

Polska nie jest obca mieszaniu tego. Przez ostatnie kilka lat prowadzili wewnętrzne selekcje, a nawet przekształcili długoletni pokaz talentów w krajowy finał. Teraz że Poczta sokoła informuje, że zbliża się kolejna zmiana.

Jak donosi polski serwis informacyjny, TVP jest w trakcie preselekcji, która obejmie do 10 uczestników. Twierdzi, że program będzie wyemitowany od połowy do końca lutego i będzie wykorzystywał system 50/50 krajowych jury i polskiego teległosowania.

Jeśli chodzi o potencjalnych artystów, Sokół twierdzi, że lista będzie zawierać wielu artystów, o których wcześniej mówiono, że zostali wybrani wewnętrznie: Ania Byrcyn, Daria Marks, czyja piosenka „Paranoja” Plotka głosi, że polska piosenka zostanie wysłana do Turynu; oraz Krystiana Ochmanaktóry rzekomo umieścił piosenkę zatytułowaną „Where To Go” do recenzji.

Wszystko to jest sprzeczne z wcześniejszymi wiadomościami. TVP poinformowała wcześniej, że wewnętrzny wybór wykonawców i piosenek zostanie dokonany do 2 stycznia. Jednak data ta została przesunięta na 15 stycznia, a ostatnie wydarzenia sugerują, że plany zmienią się bardziej dramatycznie.

Polska na Konkursie Piosenki Eurowizji

Niewiele jest, czego Polska nie próbowała. Po przerwie w rywalizacji kraj zdecydował się na wewnętrznie wyłonić Donatana i Cleo oraz Monikę Kuszyńską w 2014 i 2015 roku. Następnie zorganizowali ogólnopolski finał z 10 piosenkami. Krajowe rundy eliminacyjne, który miał regularne stawki do 2018 roku.

Od tego czasu próbowali szczęścia w selekcji wewnętrznej Tulia oraz Rafał, na rok 2019 i 2021. W odwołanej edycji 2020 zmienili przeznaczenie długoterminowego programu talentów Szansa na sukces jako krajowa wystawa selekcyjna, która od 2019 r. wybiera również swoje juniorskie wkłady do Eurowizji.

Co myślisz? Kogo chciałbyś zobaczyć w tej nowej polskiej selekcji? Czy myślisz, że Polska może znów znaleźć drogę do finału? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

READ  Szczegóły na pierwszym planie. Sylwia z Love Island sprawiła, że ​​wszyscy spojrzeli na jedną rzecz

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *