Connect with us

Sport

Polska szykuje się do Jesiennego Festiwalu | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska szykuje się do Jesiennego Festiwalu |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA — The Celebrate Poland Fall Festival powraca do Poland Village Hall w sobotę od 10:00 do 17:00.

Według Cindy Best z Komitetu Celebrate Poland to, co miało miejsce jako tymczasowa poprawka podczas imprezy Celebrate Poland 2021, będzie teraz również wydarzeniem dorocznym.

Celebrate Poland obchodziło w 2019 roku 13. rocznicę. Nie było wtedy wiadomo, co przyniesie przyszłość, ale uderzenie pandemii na początku 2020 roku i wydarzenia na całym świecie, w tym Celebrate Poland, zostały odwołane w tym roku.

Początek 2021 r. przyniósł niepewność, a ponieważ pandemia zaczęła słabnąć, nie było wystarczająco dużo czasu, aby rozpocząć dwudniowe wydarzenie. Nie chcąc się poddawać i mając nadzieję na zebranie funduszy na tegoroczną imprezę, Best powiedział, że podjęto decyzję o organizacji jesiennego festiwalu. Frekwencja była świetna i komisja postanowiła kontynuować to wydarzenie.

„To jest pierwszy rok, w którym mamy oba” – powiedział Best.

W czerwcu powróciło Celebrate Poland, a Best powiedział, że to „prawdopodobnie najbardziej udana impreza, jaką mieliśmy od lat. Pogoda miała coś wspólnego z sukcesem, ale myślę też, że wszyscy byli gotowi na dobrą zabawę.

Powiedziała, że ​​czerwcowa impreza była droga i kosztowała około 45 000 dolarów.

„Mamy nadzieję, że jesienne wydarzenie wykorzystamy do zebrania funduszy” – powiedziała. „Mamy więc nadzieję, że ludzie będą szukać naszych pudełek na datki i wezmą udział w niektórych konkursach. Chcemy, aby wszyscy świetnie się bawili, ale pamiętaj, że staramy się zebrać fundusze na wielkie wydarzenie w czerwcu”.

Best powiedziała, że ​​planowanie kolejnego dużego wydarzenia tak blisko czerwcowego wydarzenia było wyzwaniem, ale ma 13-osobowy komitet, który to docenia. Dziękuje także tym, którzy są wolontariuszami na festiwalu.

Konfiguracja festiwalu znajduje się w tym samym obszarze, co Celebrate Poland, ale będzie zawierała wiele konkursów związanych z jesienią.

„Mamy zaplanowanych tak wiele wspaniałych rzeczy”, powiedział Best. „Oczywiście będą dmuchane zamki, sprzedawcy żywności i nasz pokaz rzemiosła na targu. Mamy również konkurs na przebranie psa z nagrodami. Ten konkurs ma wpisowe w wysokości 10 USD, ponieważ jest to jedna z naszych zbiórek pieniędzy”.

Powiedziała, że ​​podczas imprezy odbędzie się również konkurs dekorowania dyni, Stiltz and Hoops with Brittney, dekorowanie ciastek, Great Poland Bake-off dla dzieci i dorosłych (oceniany osobno z motywem Wszystko Apple), parada z Kopciuszkiem i Spider- Man and the Band Vegas grają o 15:00

Polskie Towarzystwo Historyczne weźmie udział w namiocie Towarzystwa Historycznego przy ratuszu. Będzie oferować piesze wycieczki po zabytkowej South Main Street.

W paradzie, która rozpoczyna się o godzinie 16:00, dzieci zachęcane są do przebrania się i uczestnictwa.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *