Polska, Struthers, Chaney awansują do Div. II dzielnice | Wiadomości, sport, praca

¯ POLSKA 54, LAKEVIEW 29: POLSKA – Andrew Centofanti zdobył 23 punkty, a Ross Dedo 16 punktów, gdy Polska wygrała Bitwę Buldogów w finale II Dywizji.

Gospodarze prowadzili do przerwy 20:10, a po trzech kwartałach 40:25, po czym wycofali się po trzecie zwycięstwo z kolegami z Północnego Wschodu-8.

Nate Fox zdobył 15 punktów, a Brandon Kilpatrick dodał dziewięć za Lakeview.

¯ STRUTHERS 94, GENEVA 33: STRUTHERS – The Host Wildcats zdobył 15 3-punktowych punktów, aby zająć miejsce w Genewie.

Struthers prowadził 33-10 w jednej tercji i 54-23 w przerwie. Aidan Slocum i Ronnie Leonard zdobyli po 19 punktów, Trey Metzka dodał 16, a Brandon Washington zakończył z 10 punktami.

¯ CARDINAL MOONEY 62, MINERAL RIDGE 41: YOUNGSTOWN – Michael Pelini zdobył 26 punktów, Thomas Fire 13 i Mick Hergenrother 11, gdy kardynałowie pokonali Barany w finale III Dywizji.

Mooney prowadził 33:19 po przerwie i 49:29 w czwartej kwarcie.

Triston Weiss i Jake Sylak zdobyli po 10 punktów i prowadzili Mineral Ridge.

¯ CHANEY 91, EDGEWOOD 43: MŁODZIEŻ – The Cowboys odnieśli duże zwycięstwo nad Edgewood w piątek, aby awansować do półfinałów Division II Northeast District 2.

Sharrod Taylor miał dominujący występ dla Chaneya, kończąc noc z 30 punktami. Josiah Gonzalez zdobył 15 punktów, Cameron Lawrence 12, a Clive Wilson 11.

Cowboys przechodzą w sezonie na 9-6 i rywalizują z West Branch.

¯ SPRINGFIELD 60, CAMPBELL 26: NEUE MITTELSTADT – Tygrysami przewodził Beau Brungard w częściowym zwycięstwie nad Campbellem.

Brungard prowadził zespół z 14 punktami. RJ Smith zdobył 13 punktów, a Alex Rothwell dodał 10.

Campbell prowadził Collin Michaels, który zdobył 10 punktów.

We wtorek Tygrysy zmierzą się z mistrzem.

¯ LOWELLVILLE 58, BROOKFIELD 37: LOWELLVILLE – Rakiety-gospodarze ograniczyły Warriors do 14 punktów w pierwszej połowie i wykorzystały przewagę 19-10 punktów, aby przypieczętować wynik w czwartej fazie finału IV ligi.

READ  Finn prowadzi Eagles do zwycięstwa nad Fillmore i występu w półfinale | Wiadomości, sport, praca

Anthony Lucente zdobył 25 punktów, a Cole Bjunofsky dodał 15, prowadząc Lowellville, który prowadził 26-14 w przerwie.

Donovan Pawlowski zdobył 14 punktów, prowadząc Brookfield, a Isaiah Jones dodał 12.

¯ VALLEY CHRISTIAN 77, WINDHAM 68: YOUNGSTOWN – The Host Eagles zdobyli cztery z dziewięciu 3-punktowych punktów w ostatniej kwarcie, aby pokonać Bombers 23-12 po porażce w finale Dywizji 56-54 o trzy czwarte.

Sekou Stanley zdobył 25 punktów i poprowadził cztery Orły w dwucyfrowych wynikach, podczas gdy Jon’Trell Mixon zdobył 13 punktów, Joe Battista 11 i Mark Revere 10. Zavion Howard dodał dziewięć punktów dla Valley Christian (15-4).

Windham otrzymał 28 punktów od Berta Jonesa, 16 od Chase Eye i 13 od Mikiylen Jones.

¯ WEST BRANCH 58, MARLINGTON 50: BELOIT – West Branch ustanowił szkolny rekord zwycięstw w sezonie, w którym zespół zdobył ostatnie zwycięstwo w lidze II nad Marlington w zeszłym roku.

Warriors odnieśli 18. zwycięstwo w tym sezonie i dotarli do półfinału dystryktu, gdzie zmierzą się z Chaneyem. Dru DeShields prowadził zespół z 20 punktami. JD Brain uzyskał 12 punktów, a Josh Gregory dodał 10.

¯ LOUISVILLE 75, SALEM 61: SALEM – Salem stracił 17 punktów w pierwszej połowie i powrócił w ósemce w czwartej kwarcie, ale Louisville pokonał rajd, by utrzymać się w finałowym pojedynku w sekcji sekcji.

Na szczycie kwakrów był Junior Jon Null z 19 punktami na poziomie drużyny, podczas gdy Drew Weir i Hunter Griffith dodali odpowiednio 15 i 11 punktów, mimo że obaj gracze nie mieli czasu z powodu złych problemów z grą.

Salem kończy sezon o 16: 00-20: 00 i dzieli trójstronną część konferencji Eastern Buckeye z południowym kantonem i rywalem West Branch.

¯ NEWTON FALLS 55, LIBERTY 48: NEWTON FALLS – Role zostały odwrócone w trzecim pojedynku pomiędzy ligowymi rywalami, kiedy Tygrysy zdobyły dużą przewagę w finale III Dywizji i musiały powstrzymać irytujące Leopardy.

READ  KURTIS ŁUKNIK | Wiadomości, sport, praca

Dwukrotnie w ligowym meczu MVAC Grey Liberty zdobyła dużą przewagę, a Tygrysy walczyły o zwycięstwa. W tym przypadku Newton Falls prowadził 28-10 pod koniec pierwszej połowy, zanim Liberty zakończył przerwę z biegiem 6-0. Leopards ostatecznie dogonił gospodarzy na 44, ale Newton Falls zakończył z przebiegiem 11-4.

Josh Honeycutt miał 21 punktów i dziewięć zbiórek, a Joey Kline miał 13 punktów, 13 zbiórek i siedem asyst dla Tigers (15-5), który we wtorek poprowadzi Waterloo w półfinale dystryktu.

James Davis zdobył 22 punkty, a O’Marion Dawson dodał 17 punktów za Liberty (10-9).

¯ JACKSON-MILTON 47, 45. SEBRING: NORTH JACKSON – The Blue Jays zdobyli 23 punkty w ostatniej kwarcie, aby powrócić w meczu finałowym z Sebring. Mason Robison prowadził zespół z 19 punktami. Nick McGinnis dodał dziewięć punktów.

Matt Byrd odnotował wzrost i spadek liczby trojanów z 14 punktami.

Blue Jays z 11. miejscem startowym rywalizują w półfinale Północno-Wschodniego Dystryktu 2 z Kennedym.