Connect with us

technologia

W ten sposób możesz ćwiczyć w stylu peletonu bez szaleństwa

Published

on

Lisa Whitney, dietetyk z Reno w stanie Nevada, spotkała się z transakcją swojego życia około dwa lata temu. Siłownia zbankrutowała i sprzedała swój sprzęt. Kupiła stacjonarny rower treningowy za 100 dolarów.

Pani Whitney wkrótce dodała kilka dodatków do roweru. Oparła iPada na kierownicy. Następnie eksperymentowała z zajęciami kolarstwa online transmitowanymi na YouTube oraz w aplikacji dla Peloton, producenta maszyn do ćwiczeń połączonego z Internetem, który oferuje interaktywne zajęcia fitness.

Pani Whitney nie miała ochoty przejść na jeden z luksusowych rowerów treningowych firmy Peloton za ponad 1900 dolarów, który zawiera tablet do strumieniowych zajęć i czujniki, które śledzą Twoją prędkość i tętno. Więc dalej zmodyfikowała swój rower, aby stać się peletonem dla majsterkowiczów i kupiła czujniki i buty do jazdy na rowerze stacjonarnym.

Całkowita suma: około 300 USD plus miesięczna subskrypcja w wysokości 13 USD na aplikację Peloton. Nie tanie, ale znaczna zniżka na to, za co mogła zapłacić.

„Jestem zadowolona z mojej konfiguracji” – powiedziała 42-letnia pani Whitney. „Naprawdę nie sądzę, by aktualizacja przyniosła wiele korzyści”.

Pandemia, która zmusiła wiele siłowni do zamknięcia, skłoniła hordy ludzi do kupowania luksusowych przedmiotów, takich jak rowery i bieżnie Pelotons, aby mogli ćwiczyć w domu. W odpowiedzi na ten trend Apple wypuściło w zeszłym roku Apple Fitness Plus, aplikację fitness dla nauczycieli, która jest oferowana tylko osobom, które mają Apple Watch, który wymaga do działania iPhone’a.

Ale wszystko to może być kosztowne. Minimalna cena zegarka Apple Watch i iPhone’a to 600 USD, a Apple Fitness Plus to 10 USD miesięcznie. Aby przesyłać strumieniowo zajęcia na dużym ekranie telewizora zamiast telefonu podczas treningu, potrzebujesz urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Apple TV, które kosztuje około 150 USD. Pełne doświadczenie w peletonie jest jeszcze droższe.

READ  Wygląda na to, że YouTube zawiódł na całym świecie

W obliczu złego klimatu gospodarczego wielu z nas stara się zmniejszyć wydatki, zachowując zdrowie. Eksperymentowałem więc ze sposobami minimalizacji kosztów ćwiczeń wideo w domu, rozmawiałem z hobbystami i oceniałem zalety i wady.

Oto, czego się nauczyłem:

Aby rozpocząć eksperyment z tanimi ćwiczeniami w domu, pierwszym pytaniem, które zadałem, było to, czy subskrybować aplikację fitness, czy też bezpłatnie przesyłać strumieniowo zajęcia z YouTube. Oba oferują głównie filmy od instruktorów, które przeprowadzą Cię przez trening.

Kupiłem więc matę do jogi za 8 USD i parę regulowanych hantli za 70 USD i włączyłem telewizor z aplikacją YouTube. Następnie zasubskrybowałem trzy najpopularniejsze kanały YouTube, które oferują bezpłatne treści do ćwiczeń w domu: Joga z Adriene, Mikser fitness i Holly Dolke.

Bezpośrednim minusem było prawie za dużo treści – często setki filmów na YouTubera – co utrudniało wybór treningu. Nawet kiedy w końcu zdecydowałem się na film, dowiedziałem się, że muszę być przygotowany na pewne problemy z jakością.

Na przykład mam wideo „Joga, gdy czujesz się martwy w środkuFilm wyglądał dobrze, ale czasami głos nauczyciela był przytłumiony.

Problemy produkcyjne były bardziej widoczne w Holly Dolke Channel, który zawiera zbiór intensywnych treningów, które można wykonywać bez sprzętu. Kiedy wypróbowałem wideo „Topiacz do muffinówJeden instruktor w tle pokazywał, jak wykonać trudniejszą wersję każdego ćwiczenia, ale drugi instruktor na pierwszym planie ciągle je blokował.

Potem były reklamy. Kiedy podnosiłem ciężary, gdy byłem 10-minutowy trening spalający tłuszcz YouTube Fitness Blender zatrzymał się, aby odtworzyć reklamę Dawn Soap. Następnie trzymałem hantle na szyi, czekając na zakończenie reklamy.

Pomijając te kwestie, mogłem wykonać wszystkie ćwiczenia zademonstrowane przez tych YouTuberów, a oni zostawili mnie spoconego i spoconego. Za darmo nie mogę nic zarzucić. Co najważniejsze, Yoga With Adriene sprawiła, że ​​w środku czułam się mniej martwa.

READ  Nowy przenośny oczyszczacz powietrza LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu

Aby porównać darmowe filmy z ćwiczeniami na YouTube z płatnym doświadczeniem, zasubskrybowałem Peloton i Apple Fitness Plus na moim dekoderze Apple TV. Trenowałem z oboma produktami przez ostatnie dwa miesiące.

Peloton i Apple Fitness Plus naprawiły wiele problemów wpływających na zawartość bezpłatnych ćwiczeń.

Po pierwsze, treningi zostały podzielone na kategorie według rodzaju ćwiczeń, w tym jogi, treningu siłowego i mięśni posturalnych, a następnie według trudności lub czasu trwania treningu. Wybór treningu zajął niewiele czasu.

Zarówno w Peloton, jak i Apple Fitness Plus jakość obrazu i dźwięku była bardzo wyraźna, a treningi były nagrywane pod różnymi kątami, aby dać dobry przegląd działań instruktorów. Plusem Fitness Plus było to, że pokazywał moje tętno i spalone kalorie zarówno na moim zegarku Apple Watch, jak i na ekranie telewizora.

Krótko mówiąc, płacenie za te abonamenty zapewniało wygodę i blask, co przełożyło się na przyjemniejszy trening. Doszedłem do wniosku, że filmy Peloton są warte 13 dolarów miesięcznie. A 10 USD miesięcznie jest rozsądne w przypadku Apple Fitness Plus, ale tylko wtedy, gdy masz już Apple Watch i iPhone’a.

A co z maszynami do ćwiczeń, takimi jak rowery spinningowe? Jeśli chcesz technicznych dzwonków i gwizdów peletonu, ale nie chcesz wydawać na sprzęt, są dwa główne podejścia.

Aby znaleźć najtańszą trasę, możesz skorzystać z istniejącego roweru. Majsterkowicze mogą być tutaj szczególnie sprytni i zaradni.

Weźmy Omara Sultana, menedżera w firmie sieciowej Cisco. Zmodyfikował swój rower wyścigowy kilkoma dodatkami: trenażerem, który zabezpieczał tylne koło i ramę roweru i kosztował około 100 dolarów; na Czujnik kadencji Wahoo za 40 USD który śledził jego wydajność i prędkość pedałowania i przesyłał dane do smartfona; i pulsometr przymocowany do jego klatki piersiowej w ten sposób 90 $ Polar H10. Następnie wykorzystał urządzenie do przesyłania strumieniowego, aby obejrzeć lekcję Peloton w swoim telewizorze.

READ  Oferty na Czarny piątek dla Roku: sprzedaż Streaming Stick Plus za 29 USD, Ultra za 69 USD, Streambar za 100 USD, Roku TV za 108 USD

„Przygotowanie do samodzielnego wykonania jest w 80 procentach” – powiedział Sultan.

Droższą opcją był zakup roweru stacjonarnego i używanie tabletu lub telefonu do strumieniowego przesyłania lekcji rowerowych na YouTube lub w aplikacji Peloton, tak jak to zrobiła pani Whitney. Plik 700 $ IC7,9Zawiera np. Czujnik kadencji i uchwyt na tablet. Możesz wtedy kupić czujnik tętna i parę butów do jazdy na rowerze stacjonarnym o wartości 100 USD, które wpinają się w pedały.

Jeśli jednak użyjesz własnego roweru lub zmodyfikowanego roweru spinningowego i wypróbujesz aplikację Peloton, nie będziesz mógł uczestniczyć w tak zwanej tabeli liderów, która pokazuje wykres Twoich postępów w stosunku do innych użytkowników Peletonu online.

Ponadto w przypadku roweru do samodzielnego montażu może być trudno wymyślić, jak zmienić bieg, aby zasymulować, gdy instruktor każe zwiększyć opór – na przykład udając, że jedziesz pod górę.

Nicole Odya, pielęgniarka z Chicago, która zmodyfikowała wysokiej klasy rower stacjonarny, Keizer M3i, powiedziała, że ​​trasa DIY przynosi ogromne korzyści. Dzięki własnemu iPadzie może elastycznie wybierać aplikacje fitness, których chce używać, np. Zwift i mPaceLine. Dało jej to również swobodę dostosowywania swojego roweru, więc wymieniła standardowe pedały na lepsze.

„Nie chciałam być zamknięta na ich platformie” – powiedziała o Peletonie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *