Connect with us

Sport

Pierwszy projekt BRAVE CF w Polsce przejdzie do historii

Published

on

Historia nastanie, gdy prawdziwie globalna promocja mieszanych sztuk walki z BRAVE CF 54 zadebiutuje w Polsce 25 września w malowniczym Koninie.

Niektóre z najlepszych i najbardziej znanych gwiazd tego sportu na świecie będą rywalizować ze sobą na mega mapie. Skład walki ma zostać ogłoszony w najbliższych dniach.

„Po sukcesie BRAVE CF 53 w Kazachstanie nasi fani mogą spodziewać się kolejnej pełnej akcji nocy walk w Polsce. BRAVE CF 54 to najlepsze europejskie myśliwce. BRAVE CF po raz kolejny udowodni siłę swojego składu i zapewni fanom ekscytującą noc, na którą czekają ”- powiedział swat BRAVE CF Gustavo Firmino.

„Jestem pewien, że kiedy ogłosimy walki, na scenie MMA będzie trochę podekscytowania”.

Aby przygotować się do tej przygody na polskiej ziemi, zespół z Bahrajnu podpisał niedawno kontrakt z dwoma lokalnymi talentami tego kraju w postaci Marcina „Bomby” Bandela i Eweliny Woźniak.

Bandel jest w sporcie od ponad dekady i ma bogate doświadczenie bojowe w różnych organizacjach w swoim CV, z doskonałym wynikiem 19-7-1.

Z drugiej strony Wozniak jest okrzyknięty najlepszym zawodnikiem w Polsce i zajmuje czwarte miejsce w Europie Wschodniej z nieskazitelną tabelą 5-0.

READ  1. dywizja Fortuna. Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec odwołany z powodu koronawirusa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *