Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska leci do domu „King of Fans” po opóźnieniu na Wyspach Owczych

Published

on

Polska leci do domu „King of Fans” po opóźnieniu na Wyspach Owczych

Polska zaprosiła część swoich fanów, którzy udali się na zwycięstwo drużyny nad Wyspami Owczymi w eliminacjach Euro 2024 2:0, aby polecieć z drużyną do domu po tym, jak zła pogoda opóźniła loty z kraju.

Wśród kibiców był Andrzej Bobowski, nazywany „królem polskich kibiców”, który brał udział w ostatnich 12 turniejach Pucharu Świata, ale bez interwencji PZPN z łatwością mógłby przegapić niedzielny mecz Polski z Mołdawią. można przegapić).

– Transmisja na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, więcej (USA)

Po tym, jak Polska pokonała Wyspy Owcze, miały one wracać w piątek, ale zła pogoda pokrzyżowała ich plany.

Ich czarterowy lot wreszcie wystartował w sobotę, a w obliczu kolejnych opóźnień i odwołań grupy kibiców PZPN zaprosił ich do zespołu na lot powrotny do Warszawy.

Bobowskiego zwykle łatwo rozpoznać na polskich meczach, ponieważ ma na sobie królewski strój i koronę, ale w drodze do domu miał na sobie codzienny strój.

Ponieważ z Wysp Owczych do Polski nie było bezpośredniego połączenia, i tak już trudna podróż dla kibiców mogłaby zamienić się w koszmar, gdyby nie czarterowy lot PZPN.

„Jak zawsze PZPN rezerwuje dla drużyny prywatny lot czarterowy na mecze wyjazdowe” – poinformowało Reuters biuro prasowe PZPN.

„Wylecieliśmy z Wysp Owczych o 10:30 czasu lokalnego i zaprosiliśmy około dziesięciu fanów, aby dołączyli do nas podczas lotu”.

Polska będzie trenować w sobotę w późniejszym terminie, a Mołdawia zgodziła się zmienić planowaną sesję treningową po wylądowaniu samolotu polskiej drużyny w Warszawie po godzinie 14:00 czasu lokalnego.

READ  Wysoka rangą prawicowa partia w Polsce chce rządzić samodzielnie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *