Connect with us

Sport

Anthony J. Quaranto 1936-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Anthony J. Quaranto 1936-2023 |  Wiadomości, sport, praca

APARATU CYFROWEGO OLYMPUS

POLSKA – Z ciężkim sercem zawiadamiamy, że w środę, 29 listopada 2023 r., zmarł Tony Quaranto (87 l.). Opuścił ten świat otoczony miłością swojej rodziny, pozostawiając po sobie dziedzictwo śmiechu, ciepła i bezwarunkowej miłości.

Urodzony 30 października 1936 roku Tony wiódł życie promieniujące szczęściem i poruszające serca wszystkich, których spotykał. Jego czuły przydomek „Cootie” wynikał z zaraźliwego uśmiechu i beztroskiej postawy, która odcisnęła piętno na życiu tych, którzy mieli szczęście go poznać.

Tony ukończył South High School w 1954 roku, a następnie służył przez cztery lata w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Wraz z ojcem i szwagrem byli właścicielami i operatorami firmy J. Quaranto & Son aż do przejścia na emeryturę w 1985 roku. Przez kolejne lata pracował w Great Garage Doors aż do przejścia na pełną emeryturę.

Jako mąż i ojciec Tony był niezrównany. Jego zaangażowanie w rodzinę nie znało granic, a żona, córka i zięć byli centrum jego wszechświata.

Tony opuszcza swoją żonę, z którą przeżył 51 lat, Sharon, którą poślubił 12 sierpnia 1972 roku; i jego córka, Amy (Eric) James of Columbus. Opuszcza także swoją siostrę Patricię (William) Jones. Pozostawia po sobie sieć przyjaciół, którzy na zawsze będą pielęgnować wspomnienia, którymi się z nim dzielili.

Chociaż nie ma go już z nami fizycznie, jego duch będzie żył w niezliczonych historiach, śmiechu i miłości, którymi obdarzył wszystkich, których znał.

Jego rodzice, Ruby i Joseph Quaranto, zmarli przed nim.

Na prośbę Tony’ego usługi nie będą świadczone.

Rodzina pragnie wyrazić swoją najgłębszą wdzięczność pełnemu współczucia personelowi Hospicjum Buckeye.

Zamiast kwiatów zostaną przekazane datki na rzecz Hospicjum Buckeye, 3379 Main St., Mineral Ridge, OH 44440, w uznaniu wyjątkowej opieki, jaką zapewnili mu podczas ostatniej podróży.

READ  "I love Adesanya" - Joanna Jędrzejczyk walczy o tytuł Israel Adesanya przeciwko Janowi Blachowiczowi UFC w wadze półciężkiej

Odwiedź stronę www.oakmeadowcremation.com i złóż kondolencje rodzinie.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *