Connect with us

technologia

Pokonuje “prawdziwie bezprzewodową” powierzchnię “Studio Buds” bez nóżek AirPods

Published

on

Beats może wypuścić nową parę bezprzewodowych słuchawek dousznych, które znacznie różnią się od innych produktów słuchawkowych Apple na podstawie wycieku odkrytego przez MacRumors. Odkryte w wersji beta iOS i tvOS 14.6 przez MacRumors Współautor Steve Moser, Beats Studio Buds wyglądają na maleńkie bez śladów haczyków lub drutów z PowerBeats lub PowerBeats Pro i żadnych łodyg jak Apple AirPods.

MacRumors

Zdjęcia (powyżej) i filmy (poniżej) zostały najwyraźniej znalezione w kompilacjach Release Candidate oprogramowania Apple, co oznacza, że ​​produkty mogą zostać wkrótce ogłoszone. Kod wspomina również o redukcji szumów, która jest pierwszym rozwiązaniem dla wszystkich słuchawek bezprzewodowych Beats. Wydaje się, że są dostępne w kolorze czerwonym, białym i czarnym.

Z poprzednia plotkaApple wypuści w tym roku zaktualizowane AirPods z krótszymi trzonkami, ale znowu bez silikonowych końcówek dousznych. Apple podobno pracuje również nad zaktualizowanym modelem AirPods Pro 2, prawdopodobnie z małą konstrukcją i bez łodygi, jak Beats Studio Buds Bloomberg Raport z zeszłego roku. Jednak mogą one pojawić się najwcześniej pod koniec roku (dalej) kolejna plotka), więc jest możliwe, że model Beats pojawi się pierwszy.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Najlepsze oferty, jakie znaleźliśmy w ofercie Best Buy „Spraw sobie przyjemność”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *