Connect with us

technologia

Pokémon Go działa teraz znacznie płynniej na iPhone’ach

Published

on

Nowa aktualizacja dla Pokemon Go w przypadku iOS możesz uruchomić grę z większą liczbą klatek na sekundę. Od wersji 1.191.0 sekcja „Ustawienia zaawansowane” aplikacji zawiera teraz opcję „Odblokuj natywną częstotliwość odświeżania urządzenia, aby uzyskać wyższą liczbę klatek na sekundę”.

Wypróbowałem go na moim iPhonie 13 Pro i robi ogromną różnicę. Pokemon Go Nie jest to oczywiście najbardziej skomplikowana wizualnie gra, ale jest dużo przewijania i ruchu kamery, a płynniejsza reakcja na dotyk jest znacznie lepsza, gdy rzucasz palcem Poké Ball.

Oto jak ta funkcja pojawia się w menu gry:

Pokemon Go był wcześniej zablokowany do 30 fps na urządzeniach z systemem iOS. Wiele telefonów z Androidem jest już w stanie uruchomić grę z wyższą liczbą klatek na sekundę, chociaż z mojego doświadczenia z testowaniem na wielu urządzeniach wsparcie może być strzałem w dziesiątkę. Nadal, Pokemon Go ogólnie działał lepiej na Androidzie.

Nowa funkcja iOS nie ogranicza się do 13 Pro i Pro Max, które są jedynymi iPhone’ami z wyświetlaczami „ProMotion” 120 Hz. Wypróbowałem go również na moim starym 8 Plus i tam też można odblokować liczbę klatek na sekundę, chociaż starzejący się procesor A11 nie zawsze utrzymuje stałe 60 fps.

Niantic nie czyni tej funkcji wielkim problemem; jest domyślnie wyłączone i nie jest wymienione w informacjach o wydaniu wersji 1.191.0, z wyjątkiem niejasnej wzmianki o „różnych ulepszeniach jakości życia”. Możliwe, że włączenie go doprowadzi do skarg na żywotność baterii u wszystkich użytkowników, biorąc pod uwagę Pokemon Go jest już dość ciężką aplikacją pod tym względem. Ale jeśli nie stanowi to dla ciebie problemu, warto wypróbować tę opcję.

READ  Meyer Sound LINA System powiększa teatr muzyczny ROMA w Warszawie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.