Connect with us

technologia

Plan Xbox Game Pass Friends & Family firmy Microsoft może wkrótce zostać uruchomiony

Published

on

co musisz wiedzieć

  • Xbox Game Pass Friends & Family to nadchodzący poziom usługi Microsoft Game Pass, który pozwoli nawet pięciu kontom na korzystanie z zalet Xbox Game Pass Ultimate.
  • Nie ma oficjalnej daty premiery planu, ale użytkownicy z Nowej Zelandii zauważyli jego reklamę na swoim pulpicie nawigacyjnym Xbox, sugerując, że Microsoft może wkrótce go uruchomić.
  • Zgodnie z reklamą plan kosztuje 39,95 USD miesięcznie (może to być w dolarach nowozelandzkich; jeśli tak, ekwiwalent w USD ma wynieść około 25 USD) i zapewni każdemu połączonemu kontu unikalny tag gracza, historię gry, osiągnięcia i chmurę dać save’y. Każde konto może być również używane do gry w tym samym czasie.
  • Nie jest jasne, czy istnieją ograniczenia dotyczące rodzajów kont, które możesz dodać do swojego planu, ale wiemy, że musiały być one zarejestrowane w tym samym kraju, co twój, kiedy Microsoft testował to w sierpniu 2022 r.

Microsoft potwierdził, że testuje nowy plan Xbox Game Pass Friends & Family w sierpniu 2022 r., ale od tego czasu firma nie podaje fanom oficjalnej daty premiery, na którą mogą czekać. Jednak na podstawie nowej reklamy, która została zauważona, wygląda na to, że Microsoft może wkrótce przygotowywać się do uruchomienia nowego poziomu Game Pass.

Na Twitterze gracz Xbox Jawmuncher udostępnił zrzut ekranu reklamy planu Game Pass Friends & Family, który pojawił się na stronie głównej ich konsoli, a wielu fanów z Nowej Zelandii zgłosiło, że reklama jest również widoczna na ich pulpitach nawigacyjnych Xbox. W reklamie podano, że cena planu wyniesie 39,95 USD miesięcznie, co może być wyrażone w NZD lub USD; jeśli jest to cena w dolarach nowozelandzkich, równowartość w USD wyniosłaby około 25 USD. Subskrypcja umożliwia graczom dzielenie się wszystkimi korzyściami z subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate z czterema innymi kontami (w sumie pięć). Oznacza to pełny dostęp do Xbox Game Pass, PC Game Pass i Xbox Cloud Gaming za ułamek ceny zakupu pięciu oddzielnych subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

READ  Rosja i Białoruś Wargame Zapad ćwiczy na granicach NATO, gdy Polska ogłasza stan wyjątkowy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *