Connect with us

Sport

Obrona Polski ustanawia Hubbarda | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie pracownika / Rheanna Barr z Briana Yaugera Hubbarda dryfuje po boisku przeciwko Poland Bulldogs w czwartkowy wieczór.

HUBBARD – Nawet po ukończeniu Jackie Grisdale, najlepszego strzelca wszechczasów w Polsce w programach koszykówki chłopców i dziewcząt, i zabraniu jej do dwóch tytułów okręgowych w jej czteroletniej karierze, Bulldogs nie przegapili ani jednego uderzenia, gdy przejechali ponad Hubbard Eagles 53-15 w Northeast 8 Conference Play w czwartek wieczorem.

„Naprawdę wierzę, że ten zespół może zrobić wiele dobrych rzeczy” To powiedział trener reprezentacji Polski Nick Blanch. „W oczach wielu jesteśmy grupą bez imion, ponieważ nie mamy tej supergwiazdy, o której wszyscy lubią rozmawiać.

„Mamy 10 dzieci, które są naprawdę zainwestowane i bawią się razem naprawdę dobrze i dobrze. Myślę, że odwróci to wiele osób, gdy w ciągu roku dowiedzą się, kim jesteśmy.”

Te 10 dzieci nadało tempo od początku z przewagą 12-2 za jednym.

Bulldogs (2:0, 1:0) z trudem przeszło swoją ofensywę w tej pierwszej klatce, strzelając tylko 3 z 12 z ziemi, ale będąc wystarczająco agresywni, strzelając 5 z 7 z serii charytatywnej, podczas gdy trzymali Orły (2-1, 0-1) do strzelania 1 z 9.

„Pierwszy kwartał był trudny” powiedział Blanch. „Nie zrobiliśmy kilku zdjęć tak, jak chcieliśmy. Nadal mamy przewagę. Nasza obrona była wyjątkowa. Chcemy na tym bazować. Obrona wznieca ogień.”

Hubbard wszedł do gry jako zwycięzca dwóch pierwszych meczów z Campbell Memorial i Ursuline, ale rozpoczął się tak źle, jak można sobie wyobrazić.

„Przyjechaliśmy dla nas 2-0”, powiedział trener Hubbarda Scott Slovesko. „Jesteśmy podekscytowani. Byli młodzi. Nie byliśmy w takiej sytuacji. Stał się najgorszy możliwy początek. Przegapiliśmy kilka strzałów.”

Sytuacja nie poprawiła się w przypadku Orłów, które w drugiej kwarcie strzeliły tylko 2 z 12, mając stratę 26-8 w połowie.

READ  Sąd UE odrzuca polskie i węgierskie wyzwania związane z gotówką za demokrację

Obrona Bulldogs dała Hubbardowi ataki przez całą noc, ponieważ Orły strzeliły tylko trzy gole z gry w drugiej połowie.

„To jest kręgosłup naszych działań” powiedział Blanch. „Obrona prowadzi do ataku. Jestem bardzo dumny ze swojego występu, ponieważ obrona nie jest łatwa. To nie jest łatwa koncepcja. Musisz być bardzo bezinteresowny, jeśli masz łapać w pułapkę, blokować i wnosić oskarżenia; wszystkie rzeczy, które robisz, aby poświęcić swoje ciało. Nasze dzieci zrobiły to i zrobiły to dobrze.”

Pod koniec trzeciej części Bulldogi objęły dominującą przewagę 41-13 dzięki swojej rotacji i głębokości, które były uparte przez całą grę.

„W trakcie gry wycofaliśmy się” powiedział Blanch. „Nasza głębia się ujawniła. Mogliśmy pozostać wypoczęci na zewnątrz.”

Connie Cougras prowadziła Polskę z 12 punktami. Ariana Daniels i Ava Nicoludis dodały po siedem sztuk.

Pomimo wygranej Blanch wierzy, że Bulldogs wciąż ma wiele do zrobienia, aby przywrócić sukces, który był normą dla programu.

„Mamy dzieci, które dają z siebie wszystko, ale czasami trochę za szybko są same”. on dodał. „Staramy się z tego wyrosnąć. To długi proces, aby dotrzeć tam, gdzie musimy, ale doceniam wysiłki wszystkich. Pracujesz bardzo ciężko. Musisz tylko zaufać sobie, gdy sprawy nie idą dobrze ”.

Sophie Murphy prowadziła w Orłach z sześcioma punktami, ponieważ tylko cztery dziewczyny zdobyły punkty dla Hubbarda.

„Musisz przechylić czapkę w ich stronę” powiedział Słowesko. „Po prostu pokonali nas we wszystkich aspektach gry. Naprawdę to zrobiłeś. Daję im uznanie. Nie zamierzam tego przemilczać. Zagrałeś naprawdę dobrą grę. Muszę lepiej przygotować nasze dziewczyny.”

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.