Connect with us

Najważniejsze wiadomości

PODGLĄD | Polska WU19 – Irlandia WU19

Published

on

We wtorek po południu rozpocznie się walka reprezentacji Irlandii U19 kobiet o miejsce w przyszłorocznych letnich Mistrzostwach Europy UEFA do lat 19.

Irlandia, wylosowana w grupie 5 Ligi A, musi znaleźć się w pierwszej dwójce, aby awansować do elitarnej rundy kwalifikacyjnej, a to oznacza zbieranie punktów z Polski, Irlandii Północnej i Francji.

Runda kwalifikacyjna zostanie rozegrana w Polsce, z drużyną Dave’a Connella z siedzibą w Poznaniu. Z gospodarzem zagrają we wtorek o 13:00.

Główny trener Connell powiedział: – Od zebrania składu w Dublinie, przez lot do naszej bazy w Polsce i rozegranie naszych pierwszych kwalifikacji, był to bardzo trudny zwrot, ale jesteśmy gotowi i nie możemy się doczekać nadchodzącego wyzwania.

Główny trener reprezentacji Irlandii kobiet do lat 19 Dave Connell SPORTSFILE

– Zespół tylny był fantastyczny w przygotowaniu zawodników i pracowaliśmy nad planem gry, który pozwoli nam zmierzyć się z bardzo dobrą polską stroną.

„Celem jest wyjście z tej grupy i przejście do rundy elity, a następnie, miejmy nadzieję, do finałów latem przyszłego roku. Nie będzie łatwo, ponieważ jesteśmy w trudnej grupie, ale gracze są gotowi podjąć wyzwanie i ciężko pracowaliśmy nad przygotowaniami do tych meczów.

– To bardzo niefortunne mieć całą masę kontuzji, ale częścią przystosowania się do międzynarodowej piłki nożnej jest to, jak reagujesz na niepowodzenia. Nieobecność niektórych graczy otwiera drzwi innym, więc mamy nadzieję, że będą mogli nas wesprzeć. kwalifikują się do następnej rundy. Ale w tej chwili skupiamy się wyłącznie na Polsce”.

Turniej finałowy odbędzie się w Belgii w lipcu przyszłego roku.

Skład reprezentacji Irlandii kobiet do lat 19Bramkarz: Summer Lawless (Peamount United), Claudia Keenan (młodzież z Wexford)

Obrońca: Meabh Russell (Wexford Youths), Melissa O’Kane (Athlone Town), Abi Tuthill (Shamrock Rovers), Kate Thompson (Galway WFC), Jessie Stapleton (Shelbourne), Tara O’Hanlon (Peamount United)

READ  Za lot Aleksieja Nawalnego do Berlina zapłacił rosyjski biznesmen

Pomocnik: Orlaith O’Mahony (Shamrock Rovers), Michaela Lawrence (Wexford Youths), Sophie Morrin (Liverpool), Eva Mangan (Cork City), Scarlett Herron (Athlone Town), Ellie O’Brien (Cork City), Jamie Thompson (Shamrock Rovers ). )

Do przodu: Emma Doherty (Sligo Rovers), Laura Shine (Cork City), Lia O’Leary (Shelbourne), Kerri O’Hara (Sligo Rovers), Rola Olusola (Galway WFC)

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Kobiet do lat 19Liga A, Grupa 5Wtorek 4 października | Polska v Irlandia, City Stadium Plewiska, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)piątek 7 października | Irlandia – Irlandia Północna, City Stadium Swarzędz, KO 10:00 (czasu irlandzkiego)Poniedziałek 10 października | Irlandia – Francja, MGKS Huragan, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.