Connect with us

technologia

Pod nami kosmiczny thriller kryminalny to najnowsze wielomilionowe szaleństwo w grach wideo

Published

on

Wykładnicza popularność gry sprawiła, że ​​jej twórcy ogłosili w czwartek, że anulują sequel gry, aby lepiej skupić się na rozszerzaniu istniejącej wersji. Gra dotarła ponad milion graczy 3 września i do piątku wzrosła do ponad 3,5 miliona jednoczesnych użytkowników na całym świecie.

„Anulowaliśmy sequel, ponieważ widzieliśmy okazję, aby dać graczom trochę szybciej niż tworzenie nowej, lepszej wersji” – powiedział w rozmowie z CNN Business Forest Willard, programista z InnerSloth, który produkuje Among Us. „Na dłuższą metę będzie to wymagało więcej pracy, ale cieszymy się, że gracze aktualizują grę i nagle pojawia się zupełnie nowa funkcja lub mapa, która odblokowuje nowe doświadczenia”.

Między nami na podstawie innych dedukcji społecznych Gry imprezowe jak mafia, w której grupa niewinnych ludzi żyje codziennym życiem, podczas gdy mordercy, którzy ukryli swoją tożsamość, popełniają morderstwa w nocy. Grupa musi ustalić, kto jest winny i pozbyć się oszustów, zanim stracą większość.
InnerSloth, trzyosobowa firma, została opublikowana w serwisie Among Us w 2018 roku. Willard jest programistą i zajmuje się biznesem Przedsiębiorstwo. Nie wywołało to wówczas większego poruszenia, chociaż zyskiwało na popularności w krajach takich jak Korea i Brazylia. Gra rozpoczęła się tego lata w USA, kiedy A. Drgający streamer Zaczęło grać z 2,8 milionami fanów.

Między nami sklep z grami na PC Steam lub niezależny sklep Itch.io kosztuje 5 dolarów i jest darmowy z reklamami na telefonie komórkowym. Gracze mogą dokonywać dodatkowych zakupów, aby dekorować i dostosowywać swoje postacie w grze. Firma InnerSloth odmówiła komentarza na temat sprzedaży i całkowitych przychodów.

Gra wymaga od czterech do dziesięciu graczy, którym losowo przypisuje się role kolegi z drużyny lub oszusta. Na początku jest zawsze więcej członków załogi niż oszustów. Podczas gry członkowie załogi próbują wypełniać swoje obowiązki, a oszuści próbują zamordować załogę i sabotować statek kosmiczny, nie dając się złapać.

READ  Google potwierdza plany umieszczenia kolejnej aplikacji na bloku do krojenia

Jest wśród nas mnóstwo kłamstw, oskarżeń i gniewnych dezaprobat – to doskonały przepis na zaangażowanie w social media. Grał w nią największy twórca singli YouTube, PewDiePie, podobnie jak raper i piosenkarz Soulja Boy.

Among Us to nie jedyna gra niezależna, która pojawi się w tym roku. Fall Guys jest beztroska battle royale Tutaj gracze są żelkami, które próbują przedzierać się przez labirynty, wyzwania związane ze skokami i inne zajęcia, aby jak najlepiej wykorzystać 60 graczy. W ciągu miesiąca od premiery w sierpniu sklep Steam sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy.

Cała ta popularność nasuwa pytanie, co dalej z Among Us? Deweloperzy InnerSloth wiedzą, że muszą budować na swoim sukcesie i motywować graczy. Zdaniem ekspertów Twoja decyzja o wycięciu kontynuacji ma sens.

„W tym momencie sequel podzieliłby publiczność. Lepszym pomysłem jest utrzymanie wysokiego poziomu ekspozycji na aktualną grę i dalsze zarabianie poprzez zakupy w grze” – powiedziała Cassia Curran, doradca w Wings Interactive, funduszu, który inwestuje w różne gry.

Willard, deweloper Innersloth, powiedział, że zespół planuje dodać funkcje do Among Us, w tym możliwość dodawania znajomych, tryb dla daltonistów i możliwość dostosowywania sterowania.

„Po prostu ułatwiają ludziom cieszenie się grą w kółko” – powiedział.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *