Connect with us

technologia

Plotki głoszą, że 17 listopada Apple zorganizuje wydarzenie dla komputerów Mac

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Don't Look The Away Yet, New Rumor Claim Apple planuje kolejne wydarzenie w listopadzie

wizerunek:: jabłko

Na wypadek, gdybyś pomyślał, że dwa duże wydarzenia Apple tej jesieni to za mało, wydaje się, że firma ma zaplanowane jeszcze jedno ważne ogłoszenie – tym razem dla komputerów Mac – zaplanowane na połowę listopada.

Najnowsze informacje pochodzą z Jon Prosserktóry miał nieco nierówne osiągnięcia w zakresie plotek na początku roku, ale ostatnio był dokładniejszy, przedstawiając szereg poprawnych prognoz dotyczących ostatniego wydarzenia Apple’a z iPhone’em 12. Według Prossera, Apple zorganizuje wydarzenie w listopadzie, aby ogłosić nowe informacje na temat komputerów Mac z procesorami ARM. Przewidywany termin wydarzenia to 17 listopada.

Podczas gdy Apple organizuje trzy wydarzenia w jednym sezonie, zgodnie z zapowiedzią jest to trochę nietypowe główne przejście na procesory oparte na architekturze ARM W przypadku całej linii komputerów Mac na WWDC 2020 i przy obietnicy co najmniej jednego nowego komputera Mac z procesorem ARM, który zostanie zaprezentowany przed końcem roku, wielu zakładało, że na jesień / zimę zostanie podana myśl przewodnia dotycząca komputerów Mac.

Chociaż trudno powiedzieć dokładnie, co ogłosi Apple, podejrzewam, że pierwszym komputerem Mac wyposażonym w układ oparty na architekturze ARM specjalnie zaprojektowany przez Apple będzie cienki i lekki laptop podobny do MacBooka Air lub MacBooka Pro 13 – chociaż Nie zrobiłbym tego. Nic dziwnego, że zapowiadany jest również nowy Mac Mini lub iMac z chipem opartym na ARM. Jednak nie spodziewaj się, że cała linia komputerów Apple zostanie całkowicie odnowiona od góry do dołu, ponieważ Apple już ogłosił, że przejście będzie stopniowe w ciągu najbliższych dwóch lat.

Pomijając nowe komputery Mac, możliwe, że listopadowe wydarzenie Apple rzuci światło na Apple AirTagswielu spodziewało się, że zostanie ogłoszone w tym roku. Dla każdego, kto chce zobaczyć wiadomości o AirPods Studio – podobno nadchodzących słuchawkach nausznych Apple z redukcją szumów – Prosser twierdzi Wydanie tego zostało przesunięte na wiosnę przyszłego roku.

Dla tych z Was, którzy nie otrzymali żadnych ogłoszeń Apple, więcej informacji na temat nowych komputerów Mac będzie dostępnych w listopadzie.

READ  Komisja parlamentarna Korei Południowej głosuje za ograniczeniem dominacji komisji Google i Apple
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *