Connect with us

technologia

Planetary Annihilation: Titans są nadal aktualizowane po pięciu latach pod nowym kierownictwem

Published

on

Jedna z dorocznych nagród Steam, przyznawanych przez Valve, nazywa się Labor Of Love. Został zaprojektowany, aby nagrodzić dewelopera, który od lat stale aktualizuje grę. Oczywiście nagroda trafia do gier z dużymi, szczęśliwymi społecznościami z wieloma graczami do głosowania, aw 2020 roku nagroda trafiła do własnego Counter-Strike: Global Offensive Valve. Pozostali nominowani to Among Us, Terraria, The Witcher 3 i No Man’s Sky.

Godne mecze, ale zrobię spóźnioną propozycję dla kandydata z lewej strony: Planetary Annihilation: Titans, gra strategiczna czasu rzeczywistego, która chciała podążać śladami wielkich robotów Supreme Commander i która od kilku lat cicho nuci wśród nowych programistów.

Łatwo jest zagłębić się w coś niezwykle popularnego, co, z wyjątkiem Among Us, zawsze było. (Tak, nawet No Man’s Sky). Planetary Annihilation została wydana 8 lat temu, wydana z powodu miernych recenzji i złości publiczności z powodu brakujących funkcji, ponownie wydana jako Planetary Annihilation: Titans w 2015 roku, a następnie w dużej mierze odłożona na bok przez jej twórców Uber Entertainment, ponieważ dalsze prace nad nią nie były opłacalne. .

(Nawiasem mówiąc, Uber później współpracował z Take Two przy produkcji Kerbal Space Program 2 i zmianie nazwy Studio Star Theory. odmówić wykupu i zamknąć na początku 2020 r., po tym, jak większość ich pracowników została złapana. Smutne zakończenie dla studia, które zrobiło Monday Night Combat.)

To nie był jednak koniec PA, gdyż w 2018 roku niewielka grupa twórców oryginalnej gry otrzymała pozwolenie na oderwanie się od Ubera i zabranie ze sobą Planetary Annihilation. Ona założył Planetary Annihilation Inc.i od tego czasu wydali aktualizacje dotyczące balansu, wydajności i jakości życia w grze podczas organizowania turniejów dla swojej małej społeczności. To nie jest coś, co sprawi, że zmienisz zdanie, jeśli wcześniej nie podobała ci się ta gra, ale jest to miłe dla tych graczy, którzy grają w nią dalej.

READ  Dataminery odkrywają nieużywane pliki głosowe postaci w Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nie ma ich też wielu. W chwili pisania tego tekstu Planetary Annihilation: Titans ma 531 jednoczesnych graczy, niewielkiej liczbie, której pomogła mniejsza sprzedaż w okresie świątecznym. Miesiąc po miesiącu w grę gra średnio 200-300 graczy, mniej więcej tyle, ile ma co miesiąc od trzech miesięcy po premierze w 2015 roku.

Jest uzasadniona krytyka tytanów jako gryi przez jego twórców za to, co obiecano na oryginalnym Kickstarterze w porównaniu z tym, co zostało wydane. Ale do diabła, przez te wszystkie lata później, uważam zaangażowanie tych, którzy się tego trzymali, godne podziwu. Prawdziwa praca miłosna.

Planetary Annihilation: Titans wynosi 6 GBP / 7,50 USD / 6,25 EUR przez następne 48 godzinZwykle 23,79 £ i za darmo, jeśli polecasz oryginalny Kickstarter.

'); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (); }); }); } function runFacebookPixel () {! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, argumenty): n.queue.push (argumenty)}; if (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (okno, dokument, 'skrypt', '// connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '700623604017080'); fbq ('track', 'PageView'); }}

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.