Connect with us

technologia

PewDiePie ogłasza „Big Change” na swoim kanale YouTube

Published

on

PewDiePie ogłosiło dużą zmianę na swoim kanale YouTube, zainspirowaną Corpse Husband, Dream i rosnącym trendem wśród popularnych streamerów na Twitchu i YouTube. Po dwutygodniowej przerwie w YouTube powrócił najpopularniejszy twórca treści platformy. Przed swoim powrotem król YouTube drażnił „wielkie objawienie”. Po tej recenzji firma PewDiePie opublikowała dziś na YouTube nowy film zatytułowany „Wracam z ogromnym ogłoszeniem”. Jak można się spodziewać, wideo już zyskuje na popularności, z prawie dwoma milionami wyświetleń. Oczywiście każde przesłane przez PewDiePie zaangażowanie jest szalone, ale w szczególności ten film zwraca szczególną uwagę na wspomniane ogłoszenie.

Dla tych, którzy nie widzieli filmu, PewDiePie bierze stronę z poradnika Dream, Corpse Husband, Pokimane i innych streamerów i YouTuberów, a teraz ukrywa swoją tożsamość za awatarem. Według PewDiePie, pozbywa się on samokierowanej kamery i robi „odwrócone ujawnianie twarzy”, aby zachować aktualność.

„Zdałem sobie sprawę, że jedynym sposobem, aby pozostać istotnym w tym momencie… jest to konieczne” – zażartował PewDiePie wyraźnie. „Trupia Mąż … bez aparatu do twarzy, bez rewelacji twarzy, bardzo popularne. Sny … bez aparatu do twarzy, bez objawienia twarzy, bardzo popularne. „

W tej chwili YouTuber nie zdecydował się jeszcze na ostateczny awatar, ale przez większość wideo używał tymczasowego awatara, a dokładniej następującego awatara:

(Zdjęcie: PewDiePie)

Na razie okaże się, jak trwała ta zmiana będzie. W filmie PewDiePie prosi fanów o pomoc w znalezieniu i wybraniu awatara, co przynajmniej sugeruje, że wspomniany awatar nie będzie dostępny długo. Ponownie, trudno jest ocenić, jak długo PewDiePie będzie to trwało. W filmie wyraźnie żartuje i może naśmiewa się z trendu, ale wygląda na to, że przynajmniej przez jakiś czas zatrzyma swój awatar.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich grach – w tym o najnowszych w PewDiePie Tutaj lub sprawdź niektóre z odpowiednich linków poniżej:

READ  Obrazy iPhone’a 14 Pro firmy T-Mobile błędnie pokazują oddzielny projekt pigułki i dziurkacza

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *