Connect with us

Sport

Robert J. Tracey Jr. 1958-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NOWOŚĆ – Robert „Bob” J. Tracey Jr., lat 62, zmarł spokojnie po krótkiej chorobie owiniętej miłością swojej rodziny w czwartek 7 stycznia 2021 r.

Bob urodził się w Youngstown 12 grudnia 1958 r. Jako najstarszy z trojga dzieci Roberta i Geraldine Tracey, którzy poprzedzili go śmiercią.

Bob dorastał w Hubbard i ukończył Hubbard High School w 1977 roku. Uczęszczał do West Virginia University i Youngstown State University, które ukończył z tytułem licencjata.

Bob w chwili śmierci był zatrudniony przez BFG Supply. Pracował w branży szkółkarskiej i szklarniowej przez ponad 25 lat i bardzo lubił swoją pracę.

Bob był wspaniałym ojcem, cenionym bratem, oddanym przyjacielem i lojalnym przyjacielem. Uwielbiał gotować, spędzać czas na świeżym powietrzu oraz sadzić warzywa i kwiaty w swoim ogrodzie. Cieszył się latem w Pine Lakes Campgrounds w Orwell i robił to, co kochał. Bob zawarł tam przyjaźnie na całe życie z wieloma ludźmi. Lubił też spędzać wakacje w Fort Myers na Florydzie.

Bob był zagorzałym fanem piłki nożnej Cleveland Browns i Ohio State Buckeyes. Lubił też oglądać NASCAR.

Będzie czule wspominany przez jego córkę Katie Tracey z Cleveland Heights i bardzo za nim tęskni. i jego kochająca przyjaciółka Cindy Brown, z którą mieszkał w Novelty. Jego siostry Susan (Dave) Nespeca z Polski i Cheri (Bob) Russell z Brookville również zostaną w pamięci; Nieces, Melissa Centofante z Dallas w stanie Georgia, Alison (Nick) Moyer z Englewood i Sara Russell z Brookville; jego bratanek i siostrzenica Owen i Ava Centofante; oraz jego bardzo bliscy przyjaciele i sąsiedzi, Daniel Reynolds i Stevi Baskins.

Bob miał naturę, którą należało kochać, serce czystsze niż złoto, a dla tych, którzy go znali i kochali, jego pamięć nigdy się nie starzeje. Będzie za nim tęsknić każdego dnia.

READ  Policja Okręgowa | Wiadomości, sport, praca

Na życzenie Boba nie ma godzin połączeń. W późniejszym terminie rodzina zorganizuje uroczystość z życia Boba.

Rodzina chciałaby podziękować życzliwemu i współczującemu personelowi oddziału intensywnej terapii w UH Geauga za zapewnienie Bobowi i jego rodzinie doskonałej opieki.

„Pan jest blisko złamanego serca i zbawia tych, którzy są na duchu”. – Psalm 34:18.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *