Connect with us

Zabawa

Pełen zemsty thriller akcji podbija pierwszą dziesiątkę Netflixa w 71 krajach

Published

on

Pełen zemsty thriller akcji podbija pierwszą dziesiątkę Netflixa w 71 krajach

Netflix wydaje duże pieniądze, aby dostarczać masom oryginały z gwiazdami i wybuchowe hity, ale mniejsze filmy usługi przesyłania strumieniowego często mają tendencję do odwracania ustalonego porządku, aby poważnie uderzyć w listy przebojów oglądalności Plan lekcji najnowszy przykład.

wg FlixPatrol, bezkompromisowy, mściwy thriller, pokonał konkurencję kilku poważnych graczy wagi ciężkiej, stając się czwartym najczęściej oglądanym filmem fabularnym w światowych rankingach. Skromna i zaskakująco świadoma społecznie praca reżysera Daniela Markowicza znalazła się w pierwszej dziesiątce od czasu swojej premiery w imponujących 71 krajach, choć tylko na pierwszym miejscu na rodzimym gruncie.

za pośrednictwem Netflixa

Chociaż recenzje nie przeszły dokładnie przez dach, Plan lekcji wciąż zbiera uznanie za sposób, w jaki radzi sobie ze współczesnymi problemami, takimi jak uzależnienie nastolatków od narkotyków i przemoc gangów, a wszystko to opakowane w pułapki krwawego filmu gatunkowego, którego akcja toczy się w rzeczywistości, która jest, choć nieco przesadzona, nasza.

Były policjant Piotra Witkowskiego nie chce porzucić dawnego życia, próbując złapać winnych śmierci przyjaciela. Zmarła niedawno była nauczycielką, więc nasza bohaterka wraca na szkolne podwórko, by przejąć jej posadę, jednocześnie znajdując winnych i wymierzając im sprawiedliwość. Czy po drodze wyciągnięto wnioski? Możesz na to postawić. Czy w odwecie dostają tyłki na kilka niesmacznych postaci? O tak.

Plan lekcji Być może za miesiąc nie będzie o tym pamiętać, ale subskrybenci wyraźnie cieszą się chwilą, kiedy ten niedoceniany hit jest w słońcu.

READ  Gdzie jest kręcony Open Your Eyes? Lokalizacje Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *