Connect with us

Zabawa

COVID-19. Górniak został zrównany z ziemią. Prezes Rady Lekarskiej nie wytrzymał – o2

Published

on

Edyta Górniak śledziła gang. Niedawno zorganizowała relację na żywo, w której ogłosiła, że ​​na jakiś czas zniknie z internetu. Ale to nie wszystko. Artysta poruszył wiele innych tematów. Wyrażała bardzo kontrowersyjne opinie.

Górniak powiedziała między innymi: Uważa, że ​​Bill Gates wybiera teraz ludzkość. Doceniła też to, że mrówki w słoikach zabijają się nawzajem, gdy statek jest wstrząśnięty, maski dzielą naród, a w szpitalach są… statystycy.

Oczywiście słowa piosenkarza nie pozostały niezauważone. W rozmowie z & nbspportal WP Woman odpowiedział jej lekarz Michał Domaszewski.

Muszę mocno uderzyć. Myślałem, że najgorsze, co zrobiła Edyta, to zaśpiewanie hymnu na mundialu, ale widzę, że są gorsze rzeczy. Mam krótki apel, żeby Edyta nie zaszkodziła polskiej służbie zdrowia. W ten sposób rani wiele osób, szerzy dezinformację i pośrednio przyczynia się do wzrostu zachorowań, co w przypadku nieskutecznej opieki zdrowotnej stanowi skrajną nieodpowiedzialność – więc nbsp.

Edytę Górniak należy prześladować !?

Podczas wywiadu dla TVN24 prof. Andrzej Matyja, chirurg i przewodniczący Naczelnej Rady Lekarskiej.

bDjHCKaR

Musimy nawet potępić nieodpowiedzialne postawy i powinniśmy należeć do państwa. Jeśli usłyszę od osoby publicznej, że w szpitalach trzymamy statystów i nie ma koronawirusa, to prawdopodobnie ta osoba ma swoją wiedzę z czasów starożytnych. Warto od czasu do czasu aktualizować. W związku z & nbspztym, takie postawy, które zaprzeczają istnieniu koronawirusa i niebezpieczeństw z nim związanych, powinny być nawet ścigane. Prześladowani – jako obowiązek państwa! – & nbsp zaznaczone.

bDjHCKbm

READ  Pożary, dotkliwe susze, iskry zabijają ryby w Europie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *