Connect with us

Nauka

Hrabstwo Dallas obawia się rosnącej liczby COVID-19 – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Published

on

Urzędnicy hrabstwa Dallas zaalarmowali we wtorek o rosnącej liczbie COVID-19, mając nadzieję na lepszą współpracę publiczną w zakresie środków zapobiegawczych w zakresie zapobiegania chorobom.

Doniesienia z innych miast Teksasu o niedoborach miejsc w szpitalach i kostnicach zmartwiły komisarzy hrabstwa Dallas we wtorek.

„Za dwa tygodnie, gdzie będziemy słuchać, co się dzieje w stanie” – zapytała komisarz Theresa Daniel.

Dr Philip Huang, dyrektor ds. Zdrowia w hrabstwie Dallas, pokazał komisarzom tabelę codziennych wizyt na izbach przyjęć w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pokazał niedawny wzrost zbliżający się do letniego szczytu, którego Huang miał nadzieję uniknąć.

Dyrektor ds. Zdrowia za rosnące liczby obwinia zmęczenie COVID-19.

„Myślę, że wszyscy są bardzo zainteresowani trendami. Wiem, że słyszeliśmy również o wzroście liczby przedszkoli i niektórych placówek opieki długoterminowej, a niektóre z nich naprawdę odzwierciedlają zmęczenie COVID. Wystarczy wrażenie, że ludzie nie są tak skuteczni w zwalczaniu infekcji ”- powiedział dr Huang.

Liczby dodatnich wyników testów zmieniają się, a wiele wyników testów nadal nie jest przekazywanych do działu zdrowia. Uniemożliwia śledzenie kontaktów dla tych spraw i sprawia, że ​​poprawna liczba przypadków jest niedokładna.

„Naprawdę nie wiemy. A te szpitale, te łóżka, są jedynym miernikiem, jeśli o mnie chodzi ”- powiedział komisarz John Wiley Price.

Zdaniem dyrektora ds. Zdrowia, szpitale w rejonie Dallas i lekarz sądowy hrabstwa dysponują obecnie wystarczającą ilością łóżek i kostnicy. Ale powiedział, że mogą być wyczerpani, jeśli mieszkańcy nie zwiększą stosowania środków ostrożności, w tym masek, dystansu społecznego, ograniczonych zgromadzeń i częstego mycia rąk.

„Jak dotąd społeczność wykonała ogromną pracę. Pokazaliśmy, że możemy to spowolnić. Widzieliśmy spadki, kiedy wszyscy to robimy, kiedy wszyscy trzymamy się tych rzeczy ”- powiedział dr Huang.

Sędzia hrabstwa Dallas Clay Jenkins wezwał do ostrożności, jeśli chodzi o wielkość świątecznych spotkań.

READ  Stany Zjednoczone przekraczają 13 milionów przypadków Covid-19

„Kiedy zwykle spotykamy się i siadamy przy wspólnym stole, aby podziękować, celebrujesz tych w mniejszych grupach” – powiedział.

To sezon świąteczny jak żaden inny.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *