Connect with us

Sport

FC Barcelona idzie do sądu. Prosi Neymara o miliony euro. Piłka nożna „Stał się nieuczciwie bogaty”

Published

on

Sugeruje to internetowe wydanie hiszpańskiej gazety Neymar Podczas swojego pobytu otrzymał za wysokie wynagrodzenie Barcelonazerwał w 2017 roku. Powodem były złe regulacje podatkowe księgowego klubu. Blaugrana chce teraz naprawić swój błąd.

Obejrzyj wideo
Gikiewicz: Gumny dostaje powołanie, a nie grę. Dlaczego nie powinienem tego dostać?

Neymar został zbanowany! „Pięć minut i mam ponad 10 000 wiadomości. Dziękuję”.

Neymar staje przed kolejnym procesem przeciwko Barcelonie. Stowarzyszenie żąda zwrotu pieniędzy

– Po zakończeniu kontroli podatkowej klub przeliczył wszystkie podatki i okazało się, że Neymar zapłacił za dużo – nadwyżka 10,2 mln euro. Jeśli ten przypadek nie zostanie rozwiązany, to FC Barcelona trafi do sądu przeciwko Brazylijczykowi, który „niesłusznie się wzbogacił” – czytamy w „El Mundo”.

Przypominamy, że Neymar przegrał już w czerwcu pozew przeciwko Barcelonie. Poprosił o zaległe premie od katalońskiego klubu, ale ich nie otrzymał. Po orzeczeniu sądu musiał zapłacić klubowi prawie 7 mln euro. – Cieszymy się z wyroku Trybunału Sprawiedliwości w Barcelonie w sprawie procedury udziału FC Barcelona i Neymar Jr. o wysokości premii za podpisanie umowy o ostatnim przedłużeniu kontraktu z zawodnikiem – tak było wtedy zapisane w komunikacie katalońskiego klubu.

Poważne problemy finansowe Barcelony. Może zbankrutować

W ciągu ostatnich kilku miesięcy FC Barcelona przeżywa poważny kryzys finansowy spowodowany niekompetentnymi rządami prezydenta Josepa Marii Bartomeu, który złożył rezygnację kilka tygodni temu, a także pandemią koronawirusa. Klub jest zmuszony ponownie obniżyć pensje, aby obniżyć pensje zawodników o 30%, oszczędzając 190 milionów euro. Zarobki piłkarzy sięgają nawet 70 proc. cały budżet klubu. Według dziennikarzy „Cadena SER” klub ma zadłużenie w wysokości 820 mln euro. Ponadto hiszpańskie radio zauważa, że ​​termin spłaty połowy tej kwoty upływa w czerwcu 2021 r. – Jeśli Barca nie obniży pensji zawodników o 190 mln euro, rozpocznie postępowanie upadłościowe. Inspektor przeanalizuje finanse klubu i sprawdzi, dlaczego tak źle wyglądają, a klub renegocjuje spłatę pożyczki. Jeśli się nie dogadają, to przyjdzie czas na sprzedaż nieruchomości – napisał na Twitterze dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Jakub Kręcidło, powołując się na „Cadena SER”.

READ  [ICE TIME] Nakai, Kataise Sweep Junior Grand Prix w Polsce z dobrymi występami

Neymar podjął decyzję o swojej przyszłości.  Został przekazany przez PSGNeymar podjął decyzję o swojej przyszłości. Został przekazany przez PSG

Neymar dołączył do Barcelony w 2013 roku. Trzy lata później podpisał pięcioletni kontrakt, ale wyjechał na następny rok PSG. W ciągu czterech sezonów w Katalonii rozegrał 186 meczów i strzelił 105 goli. Zdobył dwa mistrzostwa Hiszpanii, trzy Puchary Króla Liga Mistrzów w sezonie 2014/2015.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *