Connect with us

Nauka

Panattoni rośnie na Mazowszu | EurobuildCEE

Published

on

Panattoni rośnie na Mazowszu |  EurobuildCEE

Panattoni realizuje kolejną inwestycję dla ESA Logistika w rejonie Radzymina. Od początku 2023 roku operator ma zajmować 30 000 m².

Panattoni dostarczył w rejonie Warszawy ok. 2 mln m², a Panattoni Park Warsaw North to kolejny wielkopowierzchniowy obiekt powstający pod stolicą. Kompleks składający się z trzech budynków powstaje w Radzyminie i docelowo zajmie powierzchnię 87 000 m². ESA Logistika, bardzo aktywny operator logistyczny w regionie CEE, wynajął około 30 000 m2 z opcją rozbudowy. Lokalizacja obiektu pozwala na prowadzenie działalności dystrybucyjnej zarówno w Warszawie, jak i we wschodniej części miasta.

ESA Logistika wynajęła nam już 5 000 m² w Panattoni Park Radzymin II, a także podpisała z nami umowę na inwestycję w Konotopie. Udostępniając nowoczesną powierzchnię przemysłową wspieramy rozwój operatora w rejonie Warszawy, strategicznym punkcie logistycznym w Polsce. Sektor logistyczny był jednym z najbardziej aktywnych pod względem popytu na powierzchnię przemysłową w ostatnich trzech miesiącach i to od Panattoni zależy zapewnienie odpowiedniej podaży. Panattoni Park Warsaw North II to ważny krok w tym kierunku.
Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający Panattoni

Panattoni Park Warsaw North II zlokalizowany jest przy węźle Radzymin Południe na trasie ekspresowej S8. Oferuje doskonałe połączenie z Białymstokiem i Wrocławiem, a także z centrum Warszawy, do którego można dojechać w 30 minut.

READ  Ekskluzywny gigant szybkiej mody Shein planuje nowy magazyn w Meksyku w Ameryce Łacińskiej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *