Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Partner SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Published

on

Partner SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Niemiecka specjalistka od napędów SCHOTTEL i polska firma Bota Technik podpisały umowę o współpracy w obszarach obsługi posprzedażowej i nowej sprzedaży, obowiązującą od 1 stycznia 2025 roku. W tym dniu Bota przejmie nową działalność dystrybucyjną w Polsce od wieloletniego przedstawiciela SCHOTTEL PHU Afra, przy czym oczekuje się, że wcześniej rozpocznie się obsługa posprzedażowa produktów SCHOTTEL przez Bota.

Bota Technik zapewnia serwis techniczny i wsparcie dla morskich układów napędowych, od silników i skrzyń biegów po wały i śmigła. Obiekty firmy zlokalizowane są w klastrze morskim Zatoki Gdańskiej nad Morzem Bałtyckim.

„Dzięki umowie serwisowej z firmą Bota jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym polskim klientom krótkie trasy transportowe na potrzeby remontów i prac warsztatowych. Bota dysponuje zarówno przeszkolonym personelem firmy SCHOTTEL, jak i bezpośrednim wsparciem OEM” – wyjaśnia Michael Sabel, kierownik działu serwisu terenowego i napraw w firmie SCHOTTEL.

„To partnerstwo jest dla nas ważnym kamieniem milowym i otwiera nowe możliwości dla naszych klientów” – mówi Andrzej Kaźmierczak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bota. „Jako autoryzowany usługodawca SCHOTTEL dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość oferowanych przez nas usług i zapewnić najwyższy poziom zadowolenia klientów.”

READ  Projekty laboratoriów CA zrealizowane w Holandii i Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *