Connect with us

Zabawa

Paramount+ ogłasza daty europejskiej premiery w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji i Włoszech — TrekMovie.com

Published

on

Po premierach w czerwcu w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Korei Południowej, globalna ekspansja Paramount+ będzie kontynuowana w tym roku, a kolejne premiery przyniosą fanom w Europie więcej oryginalnych treści Star Trek.

Paramount+ Europa 2022

Paramount Global ogłosił dzisiaj, że usługa przesyłania strumieniowego Paramount+ zostanie uruchomiona we Włoszech we wrześniu, a następnie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Francji w grudniu. Podobnie jak w przypadku premiery w tym tygodniu w Wielkiej Brytanii i Irlandii, oczekuje się, że Paramount+ będzie dostępny samodzielnie i za pośrednictwem Sky Cinema, gdziekolwiek ta usługa jest również dostępna.

Podobnie jak w przypadku innych międzynarodowych wersji Paramount+, oczekuje się, że europejskie usługi przesyłania strumieniowego Paramount+ będą obejmować starsze programy i filmy Star Trek, a także trzy oryginalne seriale: Star Trek: Odkrycie, Star Trek: cudowne dzieckooraz Star Trek: Dziwne nowe światy. Oczekuje się, że Amazon Prime Video będzie kontynuował dystrybucję Dolne pokłady oraz Picard międzynarodowy.

Kapitan Christopher Pike, Rebecca Romijn jako numer jeden i Ethan Peck jako oficer naukowy Spock.

Oprócz innych oryginalnych serii, takich jak aureolaParamount ogłosił także szereg zlokalizowanych (nie Star Trek) serii, z planami na 150 międzynarodowych oryginałów do 2025 roku (różnorodność zawiera zestawienie niektórych z nowo ogłoszonych serii).

W pozostałej części Europy Paramount nawiązał współpracę z Comcast w zakresie nowej usługi o nazwie SkyShowtime, która zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku. Usługa obejmuje oryginalną serię Paramount+ wraz z pokazami Showtime i Peacock. SkyShowtime będzie dostępny w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Szwecja. Konkretne programy, w tym Star Trek, nie zostały jeszcze ogłoszone dla SkyShowtime.

Paramount spodziewa się, że do końca roku płatne usługi przesyłania strumieniowego będą dostępne na ponad 60 rynkach na całym świecie, obejmujących obie Ameryki, Europę i Australię. Paramount+ w zeszłym tygodniu miał swoją pierwszą azjatycką premierę we współpracy z TVING w Korei Południowej, z planami kolejnych azjatyckich premier w 2023 r., w tym w Indiach. Firma zobowiązała się również do rozpoczęcia ekspansji na Afrykę i Bliski Wschód od 2023 roku.


Więcej historii znajdziesz w uniwersum Star Trek.

READ  Małgorzata Rozenek-Majdan martwi się o swoje finanse. Zaskakujące było, co zdecydowała!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.