Connect with us

Nauka

Para z Północnej Karoliny umiera kilka minut po sobie z powodu koronawirusa

Published

on

Para z Karoliny Północnej zmarła chwilę z dala od koronawirusa, gdy trzymali się za ręce.

Johnny Lee Peoples (67 lat) i jego żona Cathy Darlene Peoples (65 lat) zmarli z powodu wirusa po miesięcznej walce z infekcją 2 września w szpitalu w Salsbury. Zgłosili się ludzie.

Gdy ich czas dobiegł końca, personel regionalnego centrum medycznego Novant Health Rowan przeniósł parę do tego samego pokoju, aby mogli pocieszać się ostatnim pożegnaniem, ich synem, Shane Peoples, powiedział WBTV.

„Wszystko poszło na południe, wszystko się pogorszyło” – powiedział. „Następnego dnia umieścili ich w tym samym pomieszczeniu, na tej samej sali intensywnej terapii, złożyli ręce razem, pielęgniarki zebrały się wokół i przeszli w odstępie czterech minut”.

Para była razem przez 50 lat, a małżeństwo od 48. Shane musi teraz borykać się z utratą obojga rodziców na raz. Ich pogrzeb odbył się w środę na zewnątrz, a uczestnicy przestrzegali wytycznych dotyczących dystansu społecznego.

„Głównie chodziło o gorączkę i utratę smaku” – powiedział Peoples, wyjaśniając wczesne objawy swoich rodziców. „Mój tata zaczął wykazywać objawy dwa dni później. Około dwa tygodnie później oboje zostali umieszczeni na OIOM-ie. ”

Shane podobno napisał na Facebooku szczery post na początku tygodnia, pisząc: „Moi rodzice byli nie tylko błogosławieństwem dla mnie, mojego brata, mojej siostry, naszych małżonków i naszych dzieci. Byli błogosławieństwem dla każdej osoby, która ich spotkała. Moja mama miała najpiękniejszą duszę ze wszystkich, których mogłeś spotkać ”.

Podkreślił w WBTV, że wirusa należy traktować poważnie i wezwał czytelników Facebooka do umycia rąk, zachowania dystansu społecznego i noszenia maski.

„To nie żart. To nie jest mistyfikacja ”- powiedział Peoples. Po prostu nie [want] kogokolwiek innego do zranienia. Ja nie [want] każdy, kto poczuje smutek, który my czujemy ”.

READ  Odległa Niebieska Gwiazda jest gospodarzem jednej z najbardziej ekstremalnych egzoplanet znanych nauce

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.