Connect with us

Zabawa

Kate Winslet zdecydowanie bardziej niż Polański i Allen. Żałuje gier w ich filmach

Published

on

Kate Winslet – znana aktorka z „Titanica” i zdobywczyni Oscara za „Lektora” – przyznała w wywiadzie dla „Vanity Fair”, że żałuje, że zagrała później w filmach Romana Polańskiego i Woody’ego Allena mieć. Obaj twórcy są oskarżeni o molestowanie seksualne. Polański jest również ścigany przez amerykańskie sądownictwo od 1977 roku. Uciekł ze Stanów Zjednoczonych, zanim został skazany w sądzie w Los Angeles za gwałt na nieletniej.

Kate Winslet można zobaczyć w „Carnage” Romana Polańskiego i „On the Carousel of Life” Woody’ego Allena. W wywiadzie dla „Vanity Fair” Przyznała, że ​​żałuje pracy z tymi reżyserami. To stwierdzenie zostało złożone w kontekście jej przemyśleń na temat powstania ruchu #MeToo. Aktorka powiedziała m.in., że swoją pracą chce dawać dobry przykład młodym kobietom.

Co ja do cholery zrobiłem Allenowi i Polańskiemu? Nie do pomyślenia jest, aby ci ludzie byli przez lata tak wysoko cenieni w przemyśle filmowym. To cholerny wstyd – oceniła aktorka. Muszę wziąć na siebie odpowiedzialność za współpracę z nimi, nie mogę cofnąć czasu – Ona dodała. Zmagam się z zarzutami, ale co mogę zrobić, żeby o tym nie mówić szczerze? Zapytał Winslet.

Jak przypomina nam indie industrial indie, aktorka oceniła obu reżyserów inaczej w 2017 roku. Woody Allen to wspaniały reżyser. To samo dotyczy Romana Polańskiego – powiedział Winslet w wywiadzie dla New York Times, podkreślając, że praca z tymi autorami to dla nich niezwykłe doświadczenie.

READ  Codzienny HOROSKOP w piątek 25 grudnia 2020 r. Horoskop na dziś: Byk, Baran. Sprawdź, co mówią Ci dzisiaj gwiazdy?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *