Connect with us

Zabawa

Zapowiedź kina w Wielkiej Brytanii i Irlandii: Czy „Renesans: film Beyoncé” będzie kontynuacją sukcesu Taylor Swift?

Published

on

Zapowiedź kina w Wielkiej Brytanii i Irlandii: Czy „Renesans: film Beyoncé” będzie kontynuacją sukcesu Taylor Swift?

W ten weekend w Wielkiej Brytanii i Irlandii dominują filmy z koncertów i pokazy rocznicowe Renesans: film Beyoncé otwiera się w 568 kinach dla Trafalgar Releasing.

Nie ma aż tak wielu lokalizacji jak np Taylor Swift: Wieki wycieczka który zadebiutował w 651 lokalach w październiku. Film Swift otworzył się kwotą 5,7 miliona funtów, bijąc tym samym rekord najbardziej dochodowego filmu koncertowego w Wielkiej Brytanii, który obecnie wynosi około 12 milionów funtów.

renesans reżyseruje i produkuje Beyonce za pośrednictwem jej firmy Parkwood Entertainment. Film jest kontynuacją ostatniej trasy koncertowej muzyka oraz materiałów zza kulis.

To drugi film z koncertu Beyonce po 2019 roku Powrót który został wydany bezpośrednio w serwisie Netflix.

Jednak najważniejszym początkiem weekendu jest Białe Święta Bożego Narodzenia autorstwa André Rieu które ekrany Dostępny jutro (2 grudnia) w 648 lokalizacjach za pośrednictwem Piece of Magic. Dyrygent swoją premierą koncertową w 2020 roku udowodnił, że stale przyciąga uwagę kasową 70 lat młody Zakup za 2 miliony funtów.

Uroczyste rocznice

Warner Bros. ponownie wypuszcza bożonarodzeniowy klasyk Jona Favreau Jedenaście w 554 kinach z okazji 20. rocznicy istnieniaCz Rocznica. Will Ferrell wcieli się w przerośniętego elfa, który podróżuje z Bieguna Północnego do Nowego Jorku, aby spotkać się z ojcem. Następnie następuje ponowne wydanie Właściwie miłość w ostatni weekend, także 20Cz Anniversary, która została otwarta dla Universal za 104 675 funtów w 435 lokalizacjach.

Kolejne rocznicowe wydawnictwo w ten weekend pochodzi od Paramount Żołnierz James Ryan który gra w 317 miejscach. Dramat wojenny Stevena Spielberga miał swoją premierę w 1998 roku i zarobił na całym świecie prawie 500 milionów dolarów.

Eileen

W ten weekend otwarte zostanie także William Oldroyd’s Eileen z Anne Hathaway w 206 kinach dla Universal. Film noir z epoki miał swoją premierę na festiwalu w Sundance i jest kontynuacją mrocznej przyjaźni Hathaway i jej kolegi, granego przez Thomasina McKenziego, przebywających w więzieniu.

READ  Firma zajmująca się sztuczną inteligencją w Battlefield twierdzi, że to jeden z dobrych facetów | PRZEWODOWY

Miracle Comms publikuje norweską przygodę rodzinną Święta Teddy’ego w 195 miejscach. Świąteczny tytuł wyreżyserował Andrea Eckerbom i opowiada o młodej dziewczynie, która na jarmarku bożonarodzeniowym znajduje żywego pluszowego misia.

Polska nadzieja na Oscara Rolnicy Premiera Vertigo Releasing będzie miała miejsce w 138 lokalizacjach przed oficjalnym otwarciem w przyszły weekend. Kontynuacja z Kocham Vincenta Duet koncentruje się na młodej kobiecie zdeterminowanej, by wytyczyć własną ścieżkę w polskiej wiosce końca XIX wieku.

Kolejna kandydatka na Oscara, Aki Kaurismäki Opadłe liście gra dla Mubi w 46 miejscach. Zwycięzca EkranOd premiery film otrzymał kilka nagród od jury w Cannes – w tym Nagrodę Krytyków San Sebastian – i reprezentuje Finlandię w kategorii Międzynarodowy film fabularny na Oscarach. Komediodramat opowiada o dwójce ludzi, którzy spotykają się pewnej nocy w Helsinkach i próbując się w sobie zakochać, napotykają kilka przeszkód.

Kandydat Bify Kobieta zostanie otwarty w 38 kinach dla Signature Entertainment, a jego rozszerzenie nastąpi w przyszły weekend. W debiutanckim filmie Sama H. ​​Freemana i Ng Choon Ping Nathan Stewart-Jarrett gra drag queen szukającą zemsty po homofobicznym ataku. W filmie, którego premiera odbyła się w Berlinie, występuje także George MacKay.

Dogwoof publikuje dokument Agnii Galdanowej Królestwo w 17 kinach. Film opowiada historię rosyjskiego performera i był pokazywany w CHP:DOX w Londynie, DMZ Docs, Monachium, SXSW i Zurychu.

Vertigo Releasing ma do zaoferowania także świąteczny horror Coś jest w stodole Otwarcie w 14 kinach. W filmie fabularnym Magnusa Martena amerykańska rodzina przeprowadza się do odległej chaty w norweskich górach.

Lila Avilés totem, zgłoszony przez Meksyk film w kategorii Najlepszy Międzynarodowy Film Fabularny, będzie miał premierę w 10 kinach w ramach Nowej Fali w najbliższy weekend. Film jest dramatem rodzinnym opowiedzianym z perspektywy siedmioletniej dziewczynki. Premierę miał najpierw w Berlinie, gdzie zdobył nagrodę jury, a następnie był pokazywany w San Sebastian, Jerozolimie i Hongkongu.

READ  Przesyłaj strumieniowo czy pomijaj?

Inne premiery wydane w ten weekend to dramat wojenny z Kaleidoskopu Bitwa o Anglię; Publikacja wydarzenia przez Modern Films Cbeebies Świąteczne Panto 2023: Robin Hood; i Duff Media Yoshiki: Pod niebem.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *