Connect with us

Zabawa

To pierwszy telewizor OLED firmy JVC! Jest HDMI 2.1, premiera już w listopadzie! Tania konkurencja od gigantów?

Published

on

JVC ogłosiło, że w listopadzie wprowadzi na rynek swoje pierwsze telewizory z matrycą OLED! Oczekuje się, że najnowsza seria VO9100 trafi na rynki europejskie. Jej przedstawiciele dostali porty HDMI 2.1 z obsługą sygnałów 4K120Hz! Czy ceny nowych produktów zostały już ustalone?

JVC ogłasza pierwsze w swojej historii telewizory OLED. Masz HDMI 2.1! ile to kosztuje?

Pierwszy serial telewizyjny Wy wszyscy W historii marki JVC mam imię VO9100. Po raz pierwszy w sklepach pojawiają się warianty z ekranami 55 i 65 razy. Ogłoszono, że ukaże się w niektórych krajach europejskich w listopadzie 2021 roku. Czy to istnieje również w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, ale potwierdzono, że w Wielkiej Brytanii, Francji i Skandynawii nie będzie. Nie wiemy też, ile zamierzasz zapłacić.

Telewizor OLED JVC VO9100; Zdjęcie: JVC

Specyfikacje dotyczą głównie modeli podstawowych JVC, które są wyposażone w panele z organicznymi diodami LED. Matryce są do siebie precyzyjnie dopasowane 4KCzęstotliwość aktualizacji 120 Hz Kompleksowa obsługa HDR: HLG, HDR10 i Dolby Vision. Producent wziął również pod uwagę obecność portów HDMI 2.1 Z obsługą sygnału 4K120Hz Z nowej generacji konsol i kart graficznych. Twojej obecności towarzyszy również wsparcie technologiczne ALLM i eARC.

Oprócz modeli Silnik VO9100 przewyższa jego obsługę Dolby Atmos. Działają pod kontrolą statutów Smart TV Oparte na Linux. Wśród już potwierdzonych wniosków znajdą się: Amazon Prime Video, Amazon Music, Netflix, Red Bull TV, Twitch i YouTube. Nie ma pewności, jak będzie wyglądało wsparcie dla innych usług.

Źródło: https://www.flatpanelshd.com/news.php?


Przeczytaj więcej o produktach JVC:

(1992)

READ  Dariuszowi Gnatowskiemu nie udało się udzielić długiego wywiadu o piłce nożnej. Chodził na mecze Andrzeja Ivana Footballu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *