Connect with us

technologia

Pakiet Super Smash Bros. Nintendo Switch OLED na Czarny Piątek jest już dostępny

Published

on

Pakiet Super Smash Bros. Nintendo Switch OLED na Czarny Piątek jest już dostępny

Świąteczny Czarny Piątek 2023 Nintendo już nadszedł i każdy, kto szuka Nintendo Switch OLED, nie powinien go przegapić. Do wyczerpania zapasów można to zrobić Zdobądź oficjalny pakiet Nintendo Switch OLED, który jest dostarczany z Super Smash Bros. Ultimate oraz trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online za 350 dolarów. Pakiet jest już wyprzedany w kilku sklepach internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany, zalecamy szybkie zabezpieczenie. Pamiętaj też, że możesz zamówić towar online i odebrać go w lokalnym sklepie, nawet jeśli dostawa nie jest możliwa.

Amazon (przez Amazon Japan) to ma Japońska wersja tego pakietu który jest dostarczany z uroczym ozdobnym pudełkiem, walizką i podstawką pod napój Smash Bros. za 356 dolarów. Ponieważ Switch nie zna żadnego regionu, możesz cieszyć się takimi samymi wrażeniami, jak Switch w Ameryce Północnej.

Pakiet Super Smash Bros. Switch OLED to nie jedyny pakiet świąteczny, który możesz teraz kupić. Możesz także uzyskać standard Nintendo Switch z Mario Kart 8 Deluxe i Switch Online za 299 dolarów. W międzyczasie, Walmart (niebieski) I Cel (różowy) Za 200 dolarów do gry dołączone są ekskluzywne pakiety Switch Lite z motywem Animal Crossing: New Horizons.

READ  Polska: Rosną obawy o zaginięcie czteroletniej uchodźczyni | Wiadomości

Oprócz pakietów konsol, oficjalna oferta Nintendo na Czarny Piątek obejmuje także wyjątkowe oferty na wyłączność. Istnieje również Zestaw Joy-Conów Super Mario Party za 100 dolarów w zestawie nowe czerwono-niebieskie kontrolery. Jeśli kupujesz konsolę Switch, ten pakiet Mario Party to świetny sposób na zdobycie dodatkowych kontrolerów, a także zabawnego tytułu dla wielu graczy na następny wieczór gier.

Poniżej znajduje się lista niektórych wyjątkowych ofert gier na Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku. Teraz masz szansę zdobyć jedne z najlepszych gier na Switcha za jedyne 30 USD.


Oferty z okazji Czarnego Piątku na gry Nintendo Switch


Oferty z okazji Czarnego Piątku na kontrolery Nintendo Switch

Hori Split Pad Pro – Legendy Pokemon: Edycja Arceus
Hori Split Pad Pro – Legendy Pokemon: Edycja Arceus

Dostępne są także świetne oferty na niektóre z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch, w tym akcesoria Pro Style Doskonały kontroler 8BitDo ze stacją ładującą i Horis Split Pad Pro I Dzielona podkładka kompaktowa, najlepsze kontrolery Switch do gier przenośnych. A jeśli szukasz świetnego kontrolera do gier retro w Switch Online, to właśnie go znalazłeś 8BitDo SN30 Pro ma obudowę w stylu SNES i wszystkie wejścia potrzebne do nowoczesnych gier.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszą redakcję. GameSpot może otrzymać udział w sprzedaży, jeśli kupisz coś na naszej stronie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *