Connect with us

technologia

Widżety iOS 14 oferują użytkownikom iPhone’a kreatywne pomysły na ekran główny

Published

on

W iOS 14 firma Apple wprowadziła koncepcję Widżety ekranu głównegoktóre zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. Widżety można przypinać do ekranu głównego w różnych lokalizacjach i rozmiarach, umożliwiając wiele różnych układów.

Pomimo Względny brak widżetów innych firm w momencie uruchomieniaUżytkownicy iOS na całym świecie byli zajęci dostosowywaniem ekranów głównych i udostępnianiem swojej pracy innym.

(Oprócz korzystania z widżetów iOS 14, Użytkownik Twittera Ben Zhu również użyte linki aby zmienić wygląd ikon na powyższym zrzucie ekranu).

Hasztag na Twitterze # iOS14HomeScreen W ten weekend trend zaczął się od pokazania przez użytkowników swoich najnowszych kreacji. Obserwatorzy MacRumors również udostępnili swoje dzieła na Twitterze i w ten wątek na forum.

Niektóre główne marki już udostępniły obsługę widgetów, w tym IMDB, Google, i Wyciągać. Jednak Spotify jest nieobecny we wczesnych aplikacjach obsługujących TuneTrack w międzyczasie oferuje już obsługę widżetu Spotify „Zagraj teraz”.

Widgetsmith

Jedną z pierwszych, bardzo popularnych aplikacji widgetów jest Widgetsmith [Free] Zapewnia to możliwość tworzenia widżetów wraz z dostosowaniami stylizacji. Widgetsmith umożliwia tworzenie niestandardowych małych, średnich i dużych widżetów z godziną, datą, zdjęciami, niestandardowym tekstem, nadchodzącymi wydarzeniami, przypomnieniami oraz stanem zdrowia i aktywnością. Widgetsmith oferuje również widżety pogodowe i pływowe w ramach pakietu subskrypcji premium, który kosztuje 1,99 USD / miesiąc lub 19,99 USD / rok.

Elastyczność narzędzia sprawiła, że ​​stało się popularne dzięki zrzutom ekranu ekranu głównego iOS 14, które zostały rozpowszechnione w Internecie. W skrajnym przypadku zobaczysz mocno stylizowane ekrany główne:

ColorWidgets

Innym popularnym wyborem, który widzieliśmy, jest to ColorWidgets [Free] To daje czas wolny i widżet baterii z wieloma kolorowymi stylami. Niektóre modele premium są również oferowane za jednorazowy zakup za 3,99 USD.

READ  Giovanna ujawniła Mito Anji jako najnowszą postać Guilty Gear Strive

Widgety pogodowe

Pogoda to popularny typ widżetu, dla którego jest już dostępnych wiele pomocniczych aplikacji. Z pewnością przegapiliśmy więcej, ale w szczególności Dark Sky firmy Apple nie ma jeszcze obsługi widżetów.

Inne widżety

Ponadto istnieje wiele wczesnych widżetów, z którymi się spotkaliśmy, a oto krótka lista.

Widżety fitness i odżywiania

  • Fitbod – Śledzenie treningu. Bezpłatnie z IAP
  • FoodNoms – Śledzenie żywności i kalorii. Bezpłatnie z IAP
  • Paski – Rozwijaj codzienne nawyki. 4,99 $
  • Strefy – Śledzenie treningu. Bezpłatnie z IAP
  • Bloki godzinowe – Planer dzienny, który pokazuje, co dalej. 3,99 $

Widżety finansowe

Widgety podróżne

Będziemy nadal omawiać ważne widżety, gdy tylko zostaną wydane. Aby uzyskać głębsze nurkowanie, odwiedź naszą Wątek na Twitterze gdzie poprosiliśmy o rekomendacje dotyczące widżetów i będziemy postępować zgodnie z nimi Wątek widżetów innych firm w naszym Forum iOS 14.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.