Connect with us

technologia

Widżety iOS 14 oferują użytkownikom iPhone’a kreatywne pomysły na ekran główny

Published

on

W iOS 14 firma Apple wprowadziła koncepcję Widżety ekranu głównegoktóre zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. Widżety można przypinać do ekranu głównego w różnych lokalizacjach i rozmiarach, umożliwiając wiele różnych układów.

Pomimo Względny brak widżetów innych firm w momencie uruchomieniaUżytkownicy iOS na całym świecie byli zajęci dostosowywaniem ekranów głównych i udostępnianiem swojej pracy innym.

(Oprócz korzystania z widżetów iOS 14, Użytkownik Twittera Ben Zhu również użyte linki aby zmienić wygląd ikon na powyższym zrzucie ekranu).

Hasztag na Twitterze # iOS14HomeScreen W ten weekend trend zaczął się od pokazania przez użytkowników swoich najnowszych kreacji. Obserwatorzy MacRumors również udostępnili swoje dzieła na Twitterze i w ten wątek na forum.

Niektóre główne marki już udostępniły obsługę widgetów, w tym IMDB, Google, i Wyciągać. Jednak Spotify jest nieobecny we wczesnych aplikacjach obsługujących TuneTrack w międzyczasie oferuje już obsługę widżetu Spotify „Zagraj teraz”.

Widgetsmith

Jedną z pierwszych, bardzo popularnych aplikacji widgetów jest Widgetsmith [Free] Zapewnia to możliwość tworzenia widżetów wraz z dostosowaniami stylizacji. Widgetsmith umożliwia tworzenie niestandardowych małych, średnich i dużych widżetów z godziną, datą, zdjęciami, niestandardowym tekstem, nadchodzącymi wydarzeniami, przypomnieniami oraz stanem zdrowia i aktywnością. Widgetsmith oferuje również widżety pogodowe i pływowe w ramach pakietu subskrypcji premium, który kosztuje 1,99 USD / miesiąc lub 19,99 USD / rok.

Elastyczność narzędzia sprawiła, że ​​stało się popularne dzięki zrzutom ekranu ekranu głównego iOS 14, które zostały rozpowszechnione w Internecie. W skrajnym przypadku zobaczysz mocno stylizowane ekrany główne:

ColorWidgets

Innym popularnym wyborem, który widzieliśmy, jest to ColorWidgets [Free] To daje czas wolny i widżet baterii z wieloma kolorowymi stylami. Niektóre modele premium są również oferowane za jednorazowy zakup za 3,99 USD.

READ  Najlepsze lakiery bazowe do paznokci: 5 najlepszych marek lakierów do paznokci najbardziej polecanych przez ekspertów od urody

Widgety pogodowe

Pogoda to popularny typ widżetu, dla którego jest już dostępnych wiele pomocniczych aplikacji. Z pewnością przegapiliśmy więcej, ale w szczególności Dark Sky firmy Apple nie ma jeszcze obsługi widżetów.

Inne widżety

Ponadto istnieje wiele wczesnych widżetów, z którymi się spotkaliśmy, a oto krótka lista.

Widżety fitness i odżywiania

  • Fitbod – Śledzenie treningu. Bezpłatnie z IAP
  • FoodNoms – Śledzenie żywności i kalorii. Bezpłatnie z IAP
  • Paski – Rozwijaj codzienne nawyki. 4,99 $
  • Strefy – Śledzenie treningu. Bezpłatnie z IAP
  • Bloki godzinowe – Planer dzienny, który pokazuje, co dalej. 3,99 $

Widżety finansowe

Widgety podróżne

Będziemy nadal omawiać ważne widżety, gdy tylko zostaną wydane. Aby uzyskać głębsze nurkowanie, odwiedź naszą Wątek na Twitterze gdzie poprosiliśmy o rekomendacje dotyczące widżetów i będziemy postępować zgodnie z nimi Wątek widżetów innych firm w naszym Forum iOS 14.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *