Connect with us

technologia

Pakiet Nintendo Switch o tematyce Fortnite jest obecnie dostępny w Amazon w Cyberponiedziałek

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Plik Przełącznik Nintendo został wydany trzy lata temu, ale nadal jest rutynowo wyprzedawany, zwłaszcza w trakcie Czarny Piątek i Cyber ​​poniedziałek. Ale teraz jest nowy Czternaście dni Kup pakiet w mieście i jest wymieniony na Amazon, Best Buy i GameStop za 300 USD. Pytanie oczywiście brzmi: czy rzeczywiście jest gdzieś w magazynie? Najbardziej przewidywalna odpowiedź brzmi: nie, ponieważ jest wyprzedana w Walmart, Best Buy i Gamestop. Ale możesz to dostać od Amazon.

Wygląda na to, że jest to ten sam pakiet, który został wydany w Wielkiej Brytanii i Australii na początku tego roku. Według pudełka Czternaście dni jest preinstalowany (gra jest w końcu darmowa), ale pakiet zawiera również kody na 2000 V-dolców, walutę Fortnite w grze, obecnie wycenianą na około 16 USD.

Nintendo

Sama konsola jest ładna, z niebiesko-żółtymi Joy-Cons i plecami Fortnite.

Dołącza do tego pakiet Fortnite Pakiet Switch Mario Kart który został wydany dopiero w zeszłym tygodniu, ale nadal trudno go znaleźć w magazynie.

przełącznik

Naprawdę bardzo miło.

Nintendo

Amazon ma w magazynie pakiet z Prime Shipping.

Tutaj możesz znaleźć zestaw Switch Fortnite Wildcat, jeśli jest w magazynie – którego obecnie nie ma.

Pakiet nie jest obecnie dostępny w Best Buy.

Walmart był jednym z pierwszych, który zaoferował pakiet, ale wydaje się, że nie ma go w magazynie w momencie publikacji.


Bieganie:
Spójrz na to:

Nintendo Switch 2: Co chcemy zobaczyć


6:22

READ  Beyond the Light w zeszłym tygodniu?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *