Polska wkrótce dojdzie do euro! Doskonały wynik dla Hiszpanów

Zwycięstwo Hiszpanii ani przez chwilę nie było zagrożone. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili na hali w Walencji 27:12, a po pierwszej połowie 45:21. W drugiej części Gry Zagrali jeszcze lepiej i zakończyli mecz z przewagą 53 punktów nad Rumunami! Hiszpanie Mogli być zirytowani ostatnią porażką z Izraelem i tak dobrym występem. Osiągnięcie, którym może cieszyć się również nasza reprezentacja.

Obejrzyj wideo
Marcin Gortat: „Dziś mój mecz koszykówki się skończył”

Hit Clash na gali KSW! Dwóch byłych mistrzów rywalizuje ze sobą w klatce

Hiszpanie grali dla Polski

Po tym zwycięstwie Hiszpanie zajmują trzecie miejsce w grupie kwalifikacyjnej A, za Izraelem i Polską. Rumuni są na ostatnim, czwartym miejscu i mają jedynie iluzoryczną szansę awansu do mistrzostw Europy. Wygrana z Hiszpanią lub Rumunią wystarczy, aby awansować do finału. Przypominamy, że trzy drużyny z ośmiu czteroosobowych grup jadą na euro. Liderem naszej grupy jest Izrael, który nie odniósł ani jednej porażki w czterech meczach. W poniedziałek po południu wygrał także z reprezentacją Polski 78:72.

Znaleziono mężczyznę, który sfotografował się z ciałem Maradony. Znaleziono mężczyznę, który sfotografował się z ciałem Maradony. „Skandaliczny”

Kolejne mecze 18 lutego. Polscy ludzie wtedy zmierzą się z Hiszpanią, a Rumuni zmierzą się z Izraelem. Trzy dni później zagramy z Rumunami i Hiszpanami z Izraelem.