Connect with us

technologia

Overwatch 2 wymaga odblokowania bohaterów w grze dla nowych graczy

Published

on

nadzór 2 Gracze, którzy są nowi w serii – czyli ci, którzy nigdy nie grali w oryginał ponad straż – będzie musiał poświęcić dużo czasu na sequel, aby odblokować istniejącą listę 32 bohaterów gry. Zostało to ogłoszone przez Blizzard Entertainment we wtorek ponad straż 2Nowi gracze „pierwszy raz” odblokują tryby gry i wszystkich oryginalnych bohaterów Overwatch „w ciągu około 100 gier”.

Blizzard cytował „spójne opinie nowych graczy, którzy czują się przytłoczeni licznymi trybami gry i bohaterami”. wpis na blogu wyjaśnia, jak twórca gry planuje zaspokoić napływ nowych graczy Darmowe przejście Overwatch.

nadzór 2Blizzard powiedział, że doświadczenie użytkownika po raz pierwszy szybko odblokuje wszystkie tryby gry i czat w grze, ale nowi gracze będą musieli wygrać 50 gier w trybie szybkiej gry, aby uzyskać dostęp do rywalizacji i ukończyć około 100 gier, aby odblokować prawie całą grę postacie.

Blizzard powiedział, że większość tych ograniczeń jest znoszona dla nowych graczy, gdy grają w grupie, „więc nowi gracze zawsze mogą współpracować ze swoimi przyjaciółmi, aby grać w prawie wszystkie tryby gry”, z wyjątkiem trybu rywalizacji. Gracze przenoszą się z oryginału ponad straż do nadzór 2 będzie mieć dostęp do 34 z 35 bohaterów gry w dniu premiery. (Nowy bohater wsparcia Kiriko jest dodatkowo ograniczony przez nadzór 2Karnet bojowy od.)

istniejący ponad straż Gracze mogą również spodziewać się pewnych zmian w 2ponieważ takie rzeczy jak czapki z portretami graczy, poziomy graczy i poziomy umiejętności rywalizacji nie są już wyświetlane w grze. ponad strażAdnotacje są również uproszczone, z trzech opcji do jednej.

nadzór 2 Gracze wszystkich pasów również staną przed nowym wymogiem: od 4 października nadzór 2dzień rozpoczęcia, aby grać, gracze muszą mieć numer telefonu powiązany z ich kontem Battle.net. Ta funkcja nazywa się SMS Protect i jest opisana jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa mająca na celu zapobieganie oszustwom i innym złym zachowaniom graczy. Blizzard twierdzi, że numer telefonu powiązany z kontem Battle.net „nie może być używany na wielu kontach jednocześnie, a gracze nie mogą używać tego samego numeru telefonu do tworzenia wielu kont” oraz że „niektóre rodzaje numerów, w tym przedpłacone i VOIP , nie można używać do SMS Protect.”

READ  Dlaczego nic nie może być dla ciebie tak dobre

Activision Blizzard planuje wdrożyć ten sam system SMS Protect dla Call of Duty Modern Warfare 2która również zaczyna się w październiku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.